Makelaardij Jaap Kingma
"Real estate agents of today!"
Makelaardij Jaap Kingma is een vertrouwd gezicht in de regio Burgum en omgeving. Met veel enthousiasme werken wij op de woningmarkt, met een focus op persoonlijk contact en betrouwbare dienstverlening. Ons werkgebied strekt zich uit over een groot deel van Fryslân, met aandacht voor woningen in en rond Drachten, Leeuwarden, Dokkum en Buitenpost. Ons aanbod is divers: van moderne nieuwbouwwoningen tot historische monumentenpanden, en van...
Current housing stock
-
- Available
Skierstins 8
9269VM Feanwâlden
€ 549.000 k.k.
€ 3.866/m²
CSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 1015 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Spekloane 29
9233LL Boelenslaan
€ 1.400.000 k.k.
€ 5.983/m²
ASave as favorite- Living area
- 234 m²
- Land area
- 9195 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Elte Martens Beimastrjitte 11
9261VG Eastermar
€ 519.000 k.k.
€ 2.507/m²
BSave as favorite- Living area
- 207 m²
- Land area
- 532 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hurddraverij 36
9251MT Burgum
€ 365.000 k.k.
€ 2.920/m²
A++++Save as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 123 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Keningslân 8
9251MM Burgum
€ 575.000 k.k.
€ 3.594/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 160 m²
- Land area
- 403 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Rijksstraatweg 21
9258CX Jistrum
€ 599.000 k.k.
€ 3.993/m²
BSave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 2580 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (28)
Review platforms
BronscoresTotal score
28 total reviews
Funda
20 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Boskwei 55
9Ging helemaal goed. Niks op aan te merken. Snelle afspraken gemaakt. Ze pakken alles heel snel op!!
-
Hooijengastrjitte 6
10De communicatie was prettig en duidelijk. We werden goed begeleid in het verkoopproces. Daar zijn we zeer tevreden over!
-
Hooijengastrjitte 19
9Het contact ging goed. Heel goed bereikbaar en een afspraak was snel gemaakt. Snelle acties! Helemaal tevreden
-
Foarwei 138
9Prima ervaring vanuit zowel verkopende als kopende kant van get gehele traject. Kleine samenvatting: - helder verhaal - goede uitleg - goede communicatie - snelle actie/ reactie - korte lijntjes
-
Veldmansweg 30 A
8Contact via mail was af en toe wat stroef Zelf suggesties aan moeten geven om presentatie up-to-date te houden Wel prettige persoonlijke contacten
-
Tuorrebout 120
9Translated by AIReal estate agent Jaap Kingma and his team have helped us tremendously with the purchase of this apartment!!! So happy. Thanks to the real estate agency Jaap Kingma
-
Dr. O. Postmastrjitte 17
10Translated by AIContact with the real estate agent was very pleasant from start to finish. Customer friendliness, expertise, flexibility, and craftsmanship are the terms that fit Jaap Kingma Real Estate like a glove.
-
Van Beijmastraat 22
10Translated by AIFrom start to finish in one word: amazing. The commitment of everyone is top notch! Would recommend it to everyone. They also helped us tremendously with the purchase of our new apartment