Boonen Makelaardij
"Your personal NVM real estate agent for Venlo and surrounding areas."
Boonen Makelaardij is actief in Venlo en Venray, waardoor wij goed geplaatst zijn op de woningmarkt in noord- en midden Limburg. Wij combineren professionele organisatie met persoonlijke aandacht en open communicatie. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt tijdens het kopen, verkopen of taxeren van een woning. Ons team staat voor u klaar om het beste resultaat te behalen, of het nu gaat om de aankoop va...
Current housing stock
-
- Available
Ginkelstraat 92
5911ES Venlo
€ 250.000 k.k.
€ 2.941/m²
CSave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Frans Coehorststraat 20
5913RC Venlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.542/m²
ASave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 20 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Frederik Hendrikstraat 161
5923BM Venlo
€ 365.000 k.k.
€ 2.500/m²
CSave as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Maliebaan 14
5944BL Arcen
€ 600.000 k.k.
€ 3.659/m²
ESave as favorite- Living area
- 164 m²
- Land area
- 1385 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hanikerweg 3
5943NA Lomm
€ 625.000 k.k.
€ 4.960/m²
FSave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 4925 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Voortweg 20
5926PH Venlo
€ 865.000 k.k.
€ 3.844/m²
FSave as favorite- Living area
- 225 m²
- Land area
- 3360 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (50)
Review platforms
BronscoresTotal score
50 total reviews
Funda
25 reviews on Funda
25 reviews on Google
-
Landweerweg 16
8Snel in de verkoop. Flexibel in beschikbaarheid voor bezichtigingen, dus ook avonden en weekenden, dat geeft veel mogelijkheden voor potentiële kopers om snel een bezichtiging in te plannen.
-
Veldenseweg 36
10Een deskundige makelaar, eerlijk, pro-actief en heeft ons huis goed verkocht. Bij een toekomstige verkoop zouden wij hem zeker weer vragen. Ook verwijs ik graag andere verkopers aan hem door.
-
Felix Timmermansstraat 33
10We zijn blij, tevreden en erg dankbaar. Het team van Boonen Makelaardij (Walter en Linda) heeft een persoonlijke, professionele en zeer proactieve houding. We hebben erg aardige mensen ontmoet die ons uitstekend hebben geholpen bij de verkoop van ons huis. Ik voelde me persoonlijk erg goed verzorgd :)
-
Boekenderstraat 258
10Translated by AIvery pleasant and professional guidance by real estate agent Boonen. And a feather in his cap for his assistant who handled all the paperwork at the office. We are more than satisfied with both.
-
Lynssenstraat 26
10Translated by AIThis real estate agent is professional and knowledgeable. The communication was very good and the appointments were kept. There was knowledge of the local market and the process went smoothly. All in all a pleasant cooperation. Thank you very much Walter and Linda
-
Schepenenplein 40
10Translated by AIWe have come to know Boonenmakelaardij as a very nice and reliable real estate agent where you could go to Walter and Linda for any question or advice and we had a nice contact together. Walter and Linda, thank you for this. Ger & Truus Hermans