Bato Makelaars en Woningadviseurs
""Un buen sentimiento""
Bato Makelaars en Woningadviseurs staat voor persoonlijk advies, betrokkenheid en een moderne aanpak. In de regio Oss-'s-Hertogenbosch helpen we je graag bij het kopen of verkopen van een woning. Met passie voor ons vak en een open, vrolijke houding zorgen we ervoor dat je voelde hoeveel we om je geven. Onze kennis is altijd op de hoogte, dankzij jaarlijks onderwijs en een gedegen opleiding. Hans Peels en Angelique de Haas, beiden gereg...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Lithse Dijk 50
5397ED Lith
€ 1.295.000 k.k.
€ 3.997/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 324 m²
- Área del lote
- 1204 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Zevenbergseweg 40
5351PJ Berghem
€ 700.000 k.k.
€ 4.636/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 668 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Den Bogert 43
5394AW Oijen
€ 635.000 k.k.
€ 3.098/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 550 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hofstraat 19
5341TZ Oss
€ 499.000 k.k.
€ 3.514/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 252 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Meerval 49
5345DB Oss
€ 409.000 k.k.
€ 4.090/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 129 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Harnas 43
5346WR Oss
€ 519.000 k.k.
€ 3.460/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 224 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (86)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
86 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
36 reseñas en Google
-
Jordi de Oude
10Zowel tijdens de aankoop (als verkopende makelaar) en bij de verkoop van mijn eigen woning ben ik begeleid door Hans en Debbie. Vakkundige mensen, die altijd paraat staan en goede begeleiding leveren. Ik ben ontzorgd van begin tot eind. Hans, Debbie: nogmaals dank!
-
Donauring 83
10Fijne en rustige makelaar. Geeft ruimte voor eigen keuzes en invulling. Pakt door op mogelijkheden en denkt mee, geeft passende adviezen
-
Van Limburg Stirumstraat 3
10Wij kijken met enorm veel tevredenheid terug op de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment viel de prettige en toegankelijke manier van communiceren op. Er wordt echt geluisterd, meegedacht en gehandeld met oog voor de menselijke maat. De deskundigheid is duidelijk merkbaar in elke stap van het proces. Adviezen zijn goed onderbouwd, transparant en getuigen van ruime kennis van de markt. Wat deze makelaar daarnaast onderscheidt, is de bereidheid om net dat…
-
Klaphekkenstraat 7 G
9Prima. Afspraken werden altijd nagekomen. Contact verliep altijd soepel. Bato komt betrouwbaar en deskundig over.
-
Reigerstraat 3
10Het contact met BATO is altijd fijn. Ze zijn goed bereikbaar en nemen ook echt de tijd voor je. We zijn goed geholpen gedurende het hele proces.
-
Middelveld 24
9Traducido por IAFue fenomenal trabajar con Bato, eran muy accesibles y pusieron todo su empeño para asegurarse de que nuestra vivienda se vendiera, con múltiples visitas abiertas y suficiente atención en los medios de comunicación.