Bato Makelaars en Woningadviseurs
"'A good feeling'"
Bato Makelaars en Woningadviseurs staat voor persoonlijk advies, betrokkenheid en een moderne aanpak. In de regio Oss-'s-Hertogenbosch helpen we je graag bij het kopen of verkopen van een woning. Met passie voor ons vak en een open, vrolijke houding zorgen we ervoor dat je voelde hoeveel we om je geven. Onze kennis is altijd op de hoogte, dankzij jaarlijks onderwijs en een gedegen opleiding. Hans Peels en Angelique de Haas, beiden gereg...
Current housing stock
-
- Available
Lithse Dijk 50
5397ED Lith
€ 1.295.000 k.k.
€ 3.997/m²
Save as favorite- Living area
- 324 m²
- Land area
- 1204 m²
- Bedrooms
- 7
-
- Available
Zevenbergseweg 40
5351PJ Berghem
€ 700.000 k.k.
€ 4.636/m²
ASave as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 668 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Den Bogert 43
5394AW Oijen
€ 635.000 k.k.
€ 3.098/m²
CSave as favorite- Living area
- 205 m²
- Land area
- 550 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hofstraat 19
5341TZ Oss
€ 499.000 k.k.
€ 3.514/m²
DSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 252 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Meerval 49
5345DB Oss
€ 409.000 k.k.
€ 4.090/m²
BSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 129 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Harnas 43
5346WR Oss
€ 519.000 k.k.
€ 3.460/m²
ASave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 224 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (87)
Review platforms
BronscoresTotal score
87 total reviews
Funda
50 reviews on Funda
37 reviews on Google
-
Jordi de Oude
10Translated by AIBoth during the purchase (as a selling agent) and when selling my own home, I was accompanied by Hans and Debbie. Competent people who are always available and provide good guidance. I am relieved from start to finish. Hans, Debbie: once again, thank you!
-
Donauring 83
10Fijne en rustige makelaar. Geeft ruimte voor eigen keuzes en invulling. Pakt door op mogelijkheden en denkt mee, geeft passende adviezen
-
Van Limburg Stirumstraat 3
10Wij kijken met enorm veel tevredenheid terug op de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment viel de prettige en toegankelijke manier van communiceren op. Er wordt echt geluisterd, meegedacht en gehandeld met oog voor de menselijke maat. De deskundigheid is duidelijk merkbaar in elke stap van het proces. Adviezen zijn goed onderbouwd, transparant en getuigen van ruime kennis van de markt. Wat deze makelaar daarnaast onderscheidt, is de bereidheid om net dat…
-
Klaphekkenstraat 7 G
9Prima. Afspraken werden altijd nagekomen. Contact verliep altijd soepel. Bato komt betrouwbaar en deskundig over.
-
Reigerstraat 3
10Het contact met BATO is altijd fijn. Ze zijn goed bereikbaar en nemen ook echt de tijd voor je. We zijn goed geholpen gedurende het hele proces.
-
Middelveld 24
9Translated by AIIt was absolutely nice to work with Bato, they were very reachable and went all out to make sure our home was sold, with multiple open houses and sufficient attention in the media.