Leonie Evers Makelaars
"¡Con ojo para usted y sus deseos!"
Hartelijk welkom bij Leonie Evers Makelaars. Graag ondersteun ik u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Ook in de verhuur van woon- of bedrijfsgroote kan ik u helpen. Mijn ervaring als makelaar en taxateur, gecombineerd met mijn juridische achtergrond, zorgt voor een breed spectrum aan expertise. Ik ben gecertificeerd in Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed, lid van de NVM en ben er trots op mijn professionele kwalificaties. Mij...
Oferta de viviendas actual
-
- Vendido
Emmaweg 8
3433EC Nieuwegein
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Havenstraat 99 A
1211KJ Hilversum
€ 275.000 k.k.
€ 5.392/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Oostenburgerpark 134
1018HT Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 8.953/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 43 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
1214BB Hilversum
€ 465.000 k.k.
€ 6.642/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Bloemstraat 3
1214BZ Hilversum
€ 595.000 k.k.
€ 4.473/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Diependaalselaan 290
1215KH Hilversum
€ 975.000 k.k.
€ 6.132/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 159 m²
- Área del lote
- 359 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (41)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
41 reseñas total
Funda
39 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Bloemstraat 3
10Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Leonie. Al voordat ik mijn huis te koop zette, heeft ze me uitstekend geholpen bij het beoordelen van mogelijke huizen voor aankoop. Tijdens het verkoopproces hield ze me altijd op de hoogte van de reacties van kijkers en koppelde ze snel terug. Ook buiten kantooruren. Ze reageert altijd snel en uitgebreid op vragen, komt afspraken altijd na, en is realistisch en eerlijk over wat wel en niet mogelijk is. En boven alles is het een …
-
Baden Powellweg 263 A14
10Dankzij de deskundige begeleiding van Leonie heb ik binnen anderhalve maand een woning kunnen aankopen, nadat ik zelf al enkele maanden op zoek was, maar zonder succes. Ik ben zeer tevreden met mijn nieuwe woning en kan Leonie dan ook van harte aanbevelen als makelaar. Zij is professioneel, betrokken en houdt zorgvuldig rekening met de wensen van haar cliënten. De communicatie verliep prettig en efficiënt. De begeleiding was uitstekend en zij nam uitgebreid de tijd om al mijn vr…
-
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
10Traducido por IAMuy satisfecho con la manera profesional y muy simpática en que Leonie trabajó. El resultado de ventas es asombroso y su conocimiento del mercado y consejos estratégicos impresionantes. ¡Gracias Leonie!
-
Zonnelaan 14
10Traducido por IALeonie ha realizado un trabajo muy fuerte. Siempre supimos a dónde íbamos y respondió rápidamente y profesionalmente a todas nuestras preguntas. El resultado fue además perfecto. ¡No podría haber sido mejor!