Leonie Evers Makelaars
"Avec vous et vos souhaits en vue !"
Hartelijk welkom bij Leonie Evers Makelaars. Graag ondersteun ik u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Ook in de verhuur van woon- of bedrijfsgroote kan ik u helpen. Mijn ervaring als makelaar en taxateur, gecombineerd met mijn juridische achtergrond, zorgt voor een breed spectrum aan expertise. Ik ben gecertificeerd in Wonen en Bedrijfsmatig Vastgoed, lid van de NVM en ben er trots op mijn professionele kwalificaties. Mij...
Offre immobilière actuelle
-
- Vendu
Emmaweg 8
3433EC Nieuwegein
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Acheter
Havenstraat 99 A
1211KJ Hilversum
€ 275.000 k.k.
€ 5.392/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Oostenburgerpark 134
1018HT Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 8.953/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 43 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
1214BB Hilversum
€ 465.000 k.k.
€ 6.642/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Bloemstraat 3
1214BZ Hilversum
€ 595.000 k.k.
€ 4.473/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Diependaalselaan 290
1215KH Hilversum
€ 975.000 k.k.
€ 6.132/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 359 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (41)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
41 avis total
Funda
39 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Bloemstraat 3
10Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Leonie. Al voordat ik mijn huis te koop zette, heeft ze me uitstekend geholpen bij het beoordelen van mogelijke huizen voor aankoop. Tijdens het verkoopproces hield ze me altijd op de hoogte van de reacties van kijkers en koppelde ze snel terug. Ook buiten kantooruren. Ze reageert altijd snel en uitgebreid op vragen, komt afspraken altijd na, en is realistisch en eerlijk over wat wel en niet mogelijk is. En boven alles is het een …
-
Baden Powellweg 263 A14
10Dankzij de deskundige begeleiding van Leonie heb ik binnen anderhalve maand een woning kunnen aankopen, nadat ik zelf al enkele maanden op zoek was, maar zonder succes. Ik ben zeer tevreden met mijn nieuwe woning en kan Leonie dan ook van harte aanbevelen als makelaar. Zij is professioneel, betrokken en houdt zorgvuldig rekening met de wensen van haar cliënten. De communicatie verliep prettig en efficiënt. De begeleiding was uitstekend en zij nam uitgebreid de tijd om al mijn vr…
-
Gijsbrecht van Amstelstraat 72
10Traduit par l'IATrès satisfaite de la manière professionnelle et très sympathique dont Leonie a travaillé. Le résultat de la vente est formidable et sa connaissance du marché ainsi que ses conseils stratégiques impressionnants. Merci Leonie !
-
Zonnelaan 14