EEF Makelaars
"Consejo honesto, enfoque fresco, cerca de casa."
Bij verhuizen of het zoeken naar de ideale woning kan het allemaal wat overweldigend zijn. Wij helpen je daarom met een duidelijk plan en transparante afspraken, zodat je altijd weet waar je mee bezig bent. Kort en duidelijk communiceren is voor ons van belang, ook via WhatsApp. We leren snel kennen en begrijpen hoe jij eruitziet, maar ook wat jouw buurt te bieden heeft. Als makelaar staan we je persoonlijk bij in iedere fase van het pr...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Haart 6
5835CS Beugen
€ 695.000 k.k.
€ 2.186/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 318 m²
- Área del lote
- 3645 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Grotestraat 38
5836AG Sambeek
€ 695.000 k.k.
€ 3.658/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 190 m²
- Área del lote
- 469 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat-zuid 35
5441AJ Oeffelt
€ 550.000 k.k.
€ 3.125/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 176 m²
- Área del lote
- 470 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Adriaen Brouwerstraat 5
5831VJ Boxmeer
€ 359.000 k.k.
€ 3.068/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 167 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Graafseweg 7
5831AA Boxmeer
€ 395.000 k.k.
€ 3.465/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 285 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Millseweg 11 A
5446XK Wanroij
€ 599.000 k.k.
€ 2.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 233 m²
- Área del lote
- 965 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (74)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
74 reseñas total
Funda
53 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Hapsedijk 8
10Contact tussen mij en makelaar was heel goed, fijn contact. Bij vragen van mijn kant altijd goed geholpen. Duidelijke uitleg gekregen bij alles wat er gedaan werd of moest worden gedaan.
-
Sambeekseweg 17a 0 ong
10Hele fijne ervaring gehad met EEF makelaars. Evelien en medewerkers waren gemakkelijk te bereiken, altijd bereid tot uitleg en advies, hielden ons goed op de hoogte van de vorderingen, hadden goed idee van de markt, en hebben de onderhandelingen met kopers naar onze volle tevredenheid afgehandeld.
-
Zanddijk 7
10Dit is de tweede keer dat ik mijn huis verkocht heb via EEF makelaars en ook dit keer is dat een fijn proces geweest. Evelien en het team van EEF makelaars ziijn klantgericht, makkelijk benaderbaar en duidelijk in hun aanpak. Ze zijn helder in hun afspraken en denken met je mee.
-
Klaproos 8
10Het contact met EEF Makelaars verliep soepel. Het personeel is vriendelijk en denkt met je mee. Bij vragen kreeg ik steeds snel en duidelijk antwoord. Een fijne en betrouwbare ervaring.
-
Brakelstraat 8
10Het contact liep goed. Alles in een gemoedelijke sfeer. Huis is snel verkocht dus alles goed verlopen
-
de Acacia 32
10Het contact verliep heel erg prettig. Communicatie was open en transparant en er werd fijn meegedacht.
-
Jacob Marisstraat 12
10Het contact met de makelaar verliep uitstekend en al mijn verwachtingen zijn waargemaakt. De begeleiding was professioneel en alles verliep vlekkeloos.