Via Paul Makelaardij Goirle
"Siempre cerca"
Via Paul Makelaardij Goirle staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Goirle. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen wij ervoor dat elke stap van de koop- of huurproces soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze specialisatie ligt in de verkoop en h...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Mgr. Verhoevenlaan 33
5061BD Oisterwijk
€ 495.000 k.k.
€ 4.459/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zandschelstraat 28
5051HL Goirle
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 247 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Keper 20
5051WW Goirle
€ 529.000 k.k.
€ 4.408/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Halve Maan 13
5052BN Goirle
€ 442.000 k.k.
€ 3.877/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Van Bijsterveldtstraat 20
5089NP Haghorst
€ 735.000 k.k.
€ 3.808/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 193 m²
- Área del lote
- 445 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Aa of Weerijs 79
5032BB Tilburg
€ 500.000 k.k.
€ 3.731/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 282 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (23)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
23 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Oerlesestraat 247
10Top-makelaar met uitstekende begeleiding,service en communicatie. Zeer deskundig met vele jaren ervaring.
-
Doelenstraat 27
9Een erg aangename samenwerking gebleken. Makelaar was eerlijk, duidelijk en alle communicatie met haar en het team verliep soepel en snel. Zou via Paul zeker aanraden aan eventuele toekomstige verkopers.
-
Tilburgseweg 4
10Froukje heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is erg betrouwbaar, snel en betrokken. Froukje bedankt!
-
Baronielaan 102
9Ontzettend fijne en betrokken makelaar. Ze kent het dorp, en weet daardoor wat de actuele prijzen zijn.
-
Kijkduinlaan 57
10Traducido por IANuestro primer contacto fue con Froukje, pero debido a sus vacaciones, Rick lo tomó. Esto funcionó sin problemas y de la misma manera relajada en que nos encontrábamos nosotros mismos. Todos los contactos han transcurrido agradablemente y las citas están claras y bien fundamentadas. Paul es sin duda una recomendación para cualquiera que esté buscando un agente inmobiliario comprometido y confiable con conocimiento del mercado actual.
-
Van Alkemadestraat 8
10Traducido por IAPrimer contacto y asesoramiento experto. Los acuerdos se han cumplido bien y se ha tenido una buena asistencia. Definitivamente recomendaría a este agente inmobiliario.