Bults Makelaardij
""Vendemos casas, ¡no chacharlas!""
Bij Bults Makelaardij begrijpen we dat het kopen, verkopen of huren van een huis een belangrijke keuze is. Daarom staat uw belangen centraal, zowel in de communicatie als in het handelen. Met meer dan 15 jaar ervaring help ik u stap voor stap door elk proces, van de eerste bespreking tot het afronden van een transactie. Mijn doel is om u te begeleiden tot de beste beslissing, met transparante afspraken en direct contact. Een succesvolle...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Roemer Visscherstraat 26
6824MX Arnhem
€ 875.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 215 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Varkensstraat 48
6811GN Arnhem
€ 285.000 k.k.
€ 4.914/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Lepelaarstraat 31
6883EL Velp
€ 415.000 k.k.
€ 3.547/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Sladenhuishoek 44
7546GL Enschede
€ 340.000 k.k.
€ 3.400/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 116 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Arnhemsestraatweg 13
6881NB Velp
€ 715.000 k.k.
€ 6.111/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Talingsingel 36
6883CW Velp
€ 475.000 k.k.
€ 3.442/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 242 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (49)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
49 reseñas total
Funda
32 opiniones en Funda
17 reseñas en Google
-
Charlotte Duthler
10Jan en Rick hebben mij heel goed geholpen! Ze stonden me bij bij iedere stap, legden alles voor me uit en waren altijd bereikbaar voor hulp en advies. Heel fijn om een makelaar te hebben met zoveel kennis, die de vragen stelt en dingen controleert waar je zelf niet aan denkt.
-
Jos Silvertand
10Zeer kundig makelaars kantoor. Luisteren goed naar de klant en vullen aan waar niet aan gedacht wordt. Voorzien je van gedegen informatie en adviseren in het hele proces van kopen en verkopen van het onroerend goed. Voor ons, mijn echtgenote en ik, een compleet andere gang van zaken dan 10 jaar geleden toen wij ons huidige huis verwierven. Wij zullen, zeer zeker de mannen Bults, aanbevelen in onze kring van vrienden en bekenden.
-
Daniël Tulp
10Vader en zoon Bults zijn erg deskundig, vriendelijke, eerlijk, betrouwbaar en open. Expert in de regio Velp, Rheden, Arnhem Noord-Oost. Ook lastige woningen kunnen goed verkopen. Ze geven ongezout hun deskundige en realistische mening en zijn vooral menselijk ipv op winst gerichte geldwolven. Ik raad ze 100% aan.
-
Marielle
10Fijne makelaar. Oprecht , eerlijk en open. Goede communicatie en niets is teveel. Zeker een aanrader voor de verkoop en / of aankoop van uw huis..
-
JoostPTM
10Jan & Rick van Bults Makelaardij hebben ons perfect geholpen bij de aankopen en verkoop van onze woning. Ze leveren uitstekende dienstverlening en hebben goede marktkennis en schromen niet om hun deskundige feedback te geven. Ze zijn daarbij altijd zeer vriendelijk zonder poespas. Hierdoor kom je niet voor verrassingen te staan. Ze reageren daarbij vrijwel direct op vragen en schakelen snel waardoor het proces geen onnodige vertraging oploopt. Bij de grotere kantoren heb je hier meer meer last van en ben je meer een 'nummertje' en is er minder persoonlijke aandacht. Kortom, ik zou Bults Makelaardij aan iedereen aanbevelen!