M2 Vastgoed staat voor betrouwbare en transparante makelaarsdienst in Oss. Wij zijn er voor u, vanaf de eerste stap tot en met het laatste document, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkelijk belangrijk is. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is gericht op resultaat, met aandacht voor detail en persoonlijke begeleiding. Wij spreken Nederlands, Engels en Duits,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Burgemeester van den Elzenlaan 26
5348JP Oss
€ 575.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 159 m²
- Área del lote
- 259 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wellsedam 3
5324CC Ammerzoden
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 178 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Populierstraat 13
5342VA Oss
€ 765.000 k.k.
€ 5.387/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 590 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Kelvinstraat 1
5223GD 's-Hertogenbosch
€ 485.000 k.k.
€ 4.450/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 176 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Donizettilaan 6
7333DL Apeldoorn
€ 298.000 k.k.
€ 3.679/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Seringenhof 4
5342CR Oss
€ 390.000 k.k.
€ 3.482/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (25)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
25 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
2 reseñas en Google
-
Walstraat 50
10Een hoge score, maar met overtuiging. Het was een verkooptraject waarin meer dan een keer op de valreep door de koper werd afgehaakt. Niet door het pand en zeker niet door de makelaar. Pech, maar daarom veel waardering voor de consistente houding en aanpak door de makelaar. Met onze inbreng en ideeën om de verkoop te bevorderen werd steeds constructief, maar ook inhoudelijk kritisch meegedacht. Zorgvuldig, communicatief prettig en altijd 'op tijd' en qua vorm passend bij het mom…
-
Zevenbergseweg 50 A
10Geweldige makelaar die je erg goed begeleidt ik het verkoopproces en altijd klaar staat voor je. Absoluut aan te bevelen.
-
Dasseburcht 80
10boven verwachting heeft de makelaar ons bijgestaan bij de verkoop van onze woning, uniek in deze transactie is de snelheid van schakelen geweest. Woning was in eerste instantie verkocht maar doordat deze koper de financiering niet gerealiseerd heeft gekregen is deze verkoop geannuleerd. Vervolgens heeft de makelaar de personen benaderd die interesse hadden getoond en is de woning alsnog snel verkocht en zijn wij in afzienbare tijd 2 maal goed begeleid door het verkoopproces. …
-
Brandenburgstraat 21
10Maikel zet 2 stapjes extra, is eerlijk en communiceert top met verkoper en (potentiële) kopers! We hebben een bijzonder aankoop traject gehad waar Maikel zich echt heeft bewezen en onze verkoop was zorgeloos! 100% aan te raden.