Michel NVM Makelaars en Taxateurs
"¡Sentido común en la vivienda, sentido del pueblo!"
MICHEL NVM Makelaars en Taxateurs is sinds 2011 actief in de regio als betrouwbare partner op de woningmarkt. Wij hebben ons ontwikkeld tot een marktleider met sterke resultaten en veel tevreden klanten in Echt en de omgeving. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties en advies bij woon- en verbouwprojecten. Klanttevredenheid staat centraal in ons werk, wat zichtbaar is in de vele positieve beoordelingen die wij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kerkplein 3
6077AA Sint Odiliënberg
€ 595.000 k.k.
€ 2.780/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 214 m²
- Área del lote
- 1351 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Feurthstraat 57
6114CT Susteren
€ 498.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 480 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Thorbeckestraat 25
6162XS Geleen
€ 325.000 k.k.
€ 3.421/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 227 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Eyckholtstraat 4
6116BR Roosteren
€ 324.900 k.k.
€ 3.008/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 108 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kerkweg 159
6155KM Puth
€ 375.000 k.k.
€ 2.131/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 176 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hommelweg 2 R 714
6114RT Susteren
€ 184.500 k.k.
€ 1.921/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 444 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (120)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
120 reseñas total
Funda
39 opiniones en Funda
81 reseñas en Google
-
Herderstraat 0 ong
9Bekend met de omgeving. Komt afspraken na. Zoekt uit wat nodig isen geeft de juist aanbevelingen. Vriendelijk mens en goede ondersteuning van het proces. Kantoor personeel is hulpvaardig en vriendelijk.
-
S Gisbertz
4Geen prettige ervaring met deze makelaardij voor de taxatie van een woning voor een hypotheekverstrekker.
-
Keerweg 107
9Michel makelaardij heeft zich wat ons betreft onderscheiden door een goede persoonlijke begeleiding en een reële marktbenadering.
-
Pastoor Jacobsstraat 11
9Ik was vanaf het begin heel tevreden over Michel en zijn bedrijf. Hij geeft een eerlijk verhaal en goede begeleiding en updates tijdens de verkoop.
-
Hoogveld 0 ong
10Expert, en afspraak is afspraak. Kent de markt en is er echt voor de klant. Ook op kantoor vriendelijke en deskundige begeleiding.
-
Ruitersweg 24
8Er ging niets fout. Het enig min puntje was dat jezelf veel met de computer moet doorgeven en als je niet zo computervaardig bent geeft dat stress.
-
Vogezenstraat 20
9Het contact verliep op een prettige en open manier. Hij gaf vertrouwen en was behulpzaam bij de te nemen stappen van het verkopen van ons huis. Voor het eerste gesprek nam hij alle tijd en gaf uitgebreid antwoord op onze vragen. Daarna hebben de medewerkers van de makelaardij ons van alle informatie voorzien, de noodzakelijke acties uitgevoerd en op gezette tijden de stand van zaken doorgegeven. Naar ons gevoel is de periode van op Funda plaatsen tot aan de ondertekening van he…