Domicilie Makelaars Nijkerk
"¡Ganador Top Makelaar región Veluwe 2025!"
Domicilie Makelaars Nijkerk staat voor betrouwbaar advies en persoonlijke benadering in de vastgoedwereld. Wij zijn actief in Nijkerk en omgeving, met een sterke focus op klantgerichtheid. Of je nu wilt kopen, verkopen of huren, wij bieden een volledige dienstverlening met specialisten in diverse gebieden. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een doelgerichte aanpak, waarbij jouw wensen centraal staan. Wij combineren traditi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Geallieerdenstraat 17
3815NL Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vetkamp 18
3861JP Nijkerk
€ 1.050.000 k.k.
€ 3.918/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 268 m²
- Área del lote
- 488 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
't Hazeveld 109
3862XA Nijkerk
€ 700.000 k.k.
€ 4.795/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 437 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Greppelland 34
3863ZL Nijkerk
€ 475.000 k.k.
€ 4.567/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Boegbeeld 10
3863VE Nijkerk
€ 879.000 k.k.
€ 5.821/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 536 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wallerstraat 57
3862CN Nijkerk
€ 650.000 k.k.
€ 4.248/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 279 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (94)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
94 reseñas total
Funda
94 opiniones en Funda
-
Bisschopsweg 162
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Domicilie Makelaars bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk, vriendelijk, professioneel en enthousiast. Ze namen echt de tijd voor ons, dachten goed mee en hielden ons steeds op de hoogte van alle ontwikkelingen. Dankzij hun kennis van de markt, goede advies en persoonlijke aanpak is ons huis snel en succesvol verkocht. Alles werd netjes geregeld en dat gaf veel vertrouwen en rust t…
-
Bosbes 2
10Duidelijke en heldere aanpak voor de verkoop van de woning. Goed bereikbaar en persoonlijk contact.
-
Dr. F.W. Klaarenbeeksingel 78
10Annette heeft me geweldig geholpen met de verkoop van de woning en stond altijd snel klaar voor het beantwoorden van vragen en suggesties. Ook het contact met de binnendienst, fotograaf en de styliste was goed. Kortom, heb met het hele team fijn samengewerkt.
-
Dorser 2
10Heel erg beleefd en doelgericht. Waardevolle tips en altijd bereid om te helpen. Rick van de Berg , Renée Alkema en Hendrik hebben ons super geholpen. Wij zijn blij dat wij voor het Team van Domicilie hebben gekozen.
-
Tellerswerft 34
10Domicilie makelaars hebben snel en adequaat gehandeld, zowel bij aankoop als verkoop van de woning. Een erg sterk plluspunt is de uitstekende communicatie, maar ook het inzicht in de marktwaarde van de betreffende woningen.