KIN Makelaars Gilze & Rijen
"¡El número 1 de la provincia de Brabante del Norte!"
KIN Makelaars zoekt met zorg naar de beste koper voor je woning, zodat je zo veel mogelijk kunt realiseren. In deze tijd is het nog steeds mogelijk om een goede deal te sluiten, en dat is precies waar we trots op zijn. Als meest verkopende makelaar in Gilze, Rijen en Brabant hebben we veel tevreden klanten. Wij geven eerlijk advies, zonder beloften die niet houden. Door een realistische benadering geven we zichtbaarheid en vertrouwen. K...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Broekstraat 52
5124NK Molenschot
€ 775.000 k.k.
€ 4.101/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 189 m²
- Área del lote
- 1021 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Breebroek 7
5122HG Rijen
€ 649.000 k.k.
€ 4.415/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 492 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kapittelstraat 54
5126HB Gilze
€ 489.000 k.k.
€ 5.374/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 285 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Jeroen Boschstraat 66
5121WZ Rijen
€ 439.000 k.k.
€ 3.512/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 205 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Haansbergseweg 11
5121LG Rijen
€ 399.000 k.k.
€ 3.729/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 118 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Strijenstraat 12
5121VN Rijen
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 241 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (153)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
153 reseñas total
Funda
103 opiniones en Funda
50 reseñas en Google
-
Anouk & Teun Daanen
6De verkoop van mijn huis is helaas niet naar wens verlopen. Er zijn fouten gemaakt tijdens het proces, wat voor onnodige stress heeft gezorgd. Ik ben dan ook niet tevreden over de dienstverlening. Daarentegen is de aankoop van onze woning via hen wel netjes en correct verlopen.
-
Sub Zero
2 -
Oranjestraat 32
8Het contact verliep goed en soepel en korte lijntjes !! Ook de juiste begeleiding en advies waren top . De volgende keer denk ik zeker aan Kin !!
-
Marga Klompélaan 33
10Door omstandigheden 3 verschillende makelaars in huis gehad: lof voor alle drie! Huis in recordtijd verkocht!
-
van Heinsbergstraat 63
10Wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van KIN Makelaars Rijen. Pepijn beschikt over uitgebreide lokale marktkennis, een duidelijke verkoopstrategie en een proactieve aanpak. Ook het contact met de overige medewerkers verliep prettig. Een aanrader.
-
Rector Buijselstraat 4
10Pepijn is een topper die weet wat hij doet en die enorm sociaal is. Hij kent de markt en weet goed hoe hij daarop in kan zetten.
-
Laagstraat 91
10Makelaar was erg betrokken en kon de juiste adviezen geven. Was goed bereikbaar en professioneel. Erg tevreden
-
Tuinstraat 9 K
9Prima contact. Grote marktkennis en zeer toegankelijk en flexibel. Een prima partij om zaken mee te doen.