HuisMarct Makelaars
"Visible & Participativo"
HuisMarct Makelaars is een makelaar die wortelt in Oirschot en de regio goed kent. Met een sterke verankering in de lokale markt bieden wij persoonlijke en doortastende dienstverlening. Onze expertise is onderbouwd door lidmaatschappen van bekende organisaties zoals NVM, VastgoedCert en NRVT. Wij zijn actief in verschillende vastgoeddienstverleningen, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze benadering is transparant en ger...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Mandenmaker 13
5091GV Oost West en Middelbeers
€ 775.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 171 m²
- Área del lote
- 526 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Glazenmaker 2
5091GT Oost West en Middelbeers
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 256 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Postelplein 4
5091AX Oost West en Middelbeers
€ 560.000 k.k.
€ 3.353/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 167 m²
- Área del lote
- 281 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hoogdijk 39
5091CG Oost West en Middelbeers
€ 589.000 k.k.
€ 4.396/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 451 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Goudrenet 10
5688VV Oirschot
€ 545.000 k.k.
€ 4.467/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 203 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Cloete 18
5688PC Oirschot
€ 498.000 k.k.
€ 3.952/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 159 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
Funda
21 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Calluna 10
8Doordat het een eenmanszaak is fijn en laagdrempelig contact, snelle service. Makelkaar kent de lokale markt.
-
het Bovenwiel 15
10De gehele begeleiding is erg goed verlopen. We zijn meer dan tevreden over deze makelaar. Echt een aanrader!
-
de Helleweikes 14
9Een top makelaar !!! Weet van wanten Denkt mee Communiceert goed Is precies en accuraat Aanrader !!
-
Klokkenmaker 10
10Marc is heel professioneel, maakt een fantastisch profiel van je huis en is zeer deskundig. Hij werkt met vakmensen.
-
Margrietstraat 5
9Het was een fijn en snel proces. Hele mooie presentatie op Funda. We konden snel schakelen, goed bereikbaar en duidelijke communicatie.
-
Kaarsenmaker 50
9Hele fijne makelaar, woning super gepresenteerd en goede begeleiding gedurende het hele verkoopproces. We werden steeds duidelijk en snel op de hoogte gehouden via WhatsApp. Na de verkoop hadden we het prettig gevonden om iets vaker een update te krijgen over de status, aangezien de verkoop nog onder voorbehoud was. Al met al een zeer prettige samenwerking die we zeker zouden aanraden.
-
René van de Kerkhof
10Traducido por IAHemos vendido hace un año nuestra casa familiar a través de Marc y eso fue desde la A hasta la Z por encima de nuestras expectativas. Marc irradia calma y se sumerge bien en todo. La casa se vendió dentro de poco tiempo. No hemos podido pensar en ningún punto de mejora serio. Gracias otra vez a Marc por tu dedicación también en nombre de mi hermana y en nombre de mi esposa.