Ligtenberg Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Vaassen, Apeldoorn en de omgeving. Dagmar Ligtenberg en Max van Dam combineren praktijkervaring met theoretische kennis om u te begeleiden bij de aankoop of verkoop van uw woning. Door hun diepe kennis van de lokale markt en wijken, weten ze precies wat uw woning waard is en hoe u het beste kunt voorbereiden op de verkoop of aankoop. Bij Ligtenberg Makelaars st...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Apeldoornseweg 13
8172EG Vaassen
€ 637.500 k.k.
€ 4.397/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 366 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Smutsstraat 16
8172CD Vaassen
€ 335.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Deventerstraat 42 C
8171AE Vaassen
€ 550.000 k.k.
€ 5.500/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Burglaan 8
7314BL Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 4.132/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 317 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vuurdoornstraat 72
8171XJ Vaassen
€ 400.000 k.k.
€ 3.636/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Deventerstraat 75
8171AC Vaassen
€ 730.000 k.k.
€ 4.171/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 175 m²
- Área del lote
- 728 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
44 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Hardenbrink 65
10Een no-nonense makelaarskantoor, laagdrempelig en uitstekende service. Afspraken worden nagekomen en informatievoorziening is prima.
-
Dennenweg 4
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding.. onze zoekopdracht is naar tevredenheid volbracht. De brochure is prachtig uitgevoerd.
-
Jasmijnstraat 7
10Prettig contact. Proactief. Deskundig. Vanaf het eerste contact is alles soepel verlopen. Bij vragen wordt er snel gereageerd. Er is goed gekeken naar deze specifieke situatie en geadviseerd onder welke voorwaarden het huis te verkopen.
-
Elzenoord 14
10Het contact verliep keurig en netjes. Alles verliep prima naar onze verwachtingen. Niets negatiefs te melden.
-
Cromme Ackerstede 76
9Wij hebben goede ervaring met de makelaar, zij gaven goede advies, denkt ook mee met de klant, kan alle tijde bellen en naar de kantoor binnen lopen, kontakt was goed en wij zijn goed op de hoogte gebracht, ze denken mee en hebben alle tijd en zorg
-
Welgelegenweg 9
10Traducido por IA¡Qué buena agente inmobiliaria para trabajar juntos! Tiene sentido de negocio y es muy buena en comunicación. Podemos recomendar encantado esta agente inmobiliaria.
-
Palisiumpark 4
10Traducido por IAEl agente inmobiliario entendió bien nuestras expectativas, pero nos mantuvo firmes en el suelo. Luego negoció excelentemente para nosotros.