Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)
"Makelaars voor een goed gevoel"
Bonthuis Vaartjes Makelaars staat voor betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht. Met een diepe wortel in de regio’s Zwartewaterland, Steenwijkerland en Kampen zijn wij meer dan alleen een makelaar. Wij zijn de buurtgenoot die je vertrouwt en met wie je samen werkt aan een succesvolle woningtransactie. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop, hypotheek of taxatie van een woning – wij staan voor je klaar met kennis en ervaring. Onze sterke...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Buitenkwartier 39
8064AC Zwartsluis
€ 385.000 k.k.
€ 3.080/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Koekoeksberg 3
8281HK Genemuiden
€ 410.000 k.k.
€ 3.178/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Drapeniersgilde 37
8061DB Hasselt
€ 345.000 k.k.
€ 3.557/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zilverschoon 27
8281LB Genemuiden
€ 495.000 k.k.
€ 3.808/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 256 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Klein Lageland 22
8064AR Zwartsluis
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 197 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Burg ten Veldestr 37
8281ZN Genemuiden
€ 250.000 k.k.
€ 4.386/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- 81 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (118)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
118 reseñas total
Funda
111 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Prins Clausstraat 19
9De makelaar dacht met ons mee. Gaf goede adviezen en het contact verliep fijn. De opvolging na kijkmomenten verliep vlot en de uitleg was helder en duidelijk vanuit het hele team die bij de verkoop betrokken was.
-
Pr Willem Alexanderstr 16
9Het contact met de makelaar en degenen die op het kantoor werkzaam zijn verliep altijd prettig. Er was steeds ruimte en tijd voor onze vragen, soms even snel via een appje, of wat uitgebreider via de telefoon. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van zowel de aankoop als de verkoop. Er werd goed met ons meegedacht en werden waar nodig ook gerustgesteld want je huis verkopen en een andere kopen is best spannend!
-
Prinses Beatrixstraat 45
10Bonthuis en Vaartjes heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van ons ouderlijk huis. We bevelen deze makelaar van harte aan.
-
Ruitenstraat 12
9Wij hebben Bonthuis Vaartjes ingeschakeld zowel als aankoopmakelaar voor ons nieuwe huis alsook voor de verkoop van onze huidige woning. Wij zijn op een deskundige en adequate manier door totale proces heen geholpen. Alles tot in de puntjes geregeld, met goede communicatie over en weer!
-
Kamperdijk 64
9Het was allemaal heel gemoedelijk goede adviezen. Ben erg te spreken over de verkoop.Als ik het over zou moeten doen zou ik weer voor hún kiezen. Dit was de tweede keer dat ze een huis van mij hebben verkocht dus wisten wat we aan hun hadden.Je wordt goed op de hoogte gehouden dat vind ik erg prettig.