Essentieel Wonen Makelaars
"Pour une orientation juste et transparente !"
Essentieel Wonen Makelaars is actief in de regio 's-Hertogenbosch, met name Rosmalen en Vught, en in de regio Oisterwijk, waar onder andere Haaren en Helvoirt tot de werkveld behoren. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en aanhuur van woningen en bedrijfsruimtes. Bovendien specialiseert het zich in buitenlands vastgoed, monumenten en agrarisch landbouwgrond. Met een sterke focus op transp...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Burgemeesters Godschalxstraat 64
5236AC 's-Hertogenbosch
€ 535.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 268 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Piet Slagerstraat 13
5213XN 's-Hertogenbosch
€ 369.500 k.k.
€ 3.770/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Moleneindplein 4 A
5262CW Vught
€ 279.500 k.k.
€ 6.076/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 46 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Columbusstraat 23
5223RH 's-Hertogenbosch
€ 415.000 k.k.
€ 4.415/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Belversestraat 27 a
5076PV Haaren
€ 950.000 k.k.
€ 4.897/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 194 m²
- Superficie du terrain
- 1095 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Cevenneshof 7
5627CM Eindhoven
€ 389.500 k.k.
€ 4.693/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 217 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (80)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
80 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
59 commentaires sur Google
-
Reitselaan 61
10Een goede marktkennis en vlotte communicatie. Deze makelaar heeft goed onderhandeld en is assertief en attent.
-
Visstraat 34
9Ik had al eerder panden via hem verkocht, met veel succes en gemak. Zeer prettige persoon om zaken mee te doen. No-nonsense.
-
Paukenlaan 113
10Het contact met Essentieel Wonen is heel erg goed verlopen. Al regelmatig hebben we zaken gedaan met Bas van Essen en zijn team en daar ze we meer dan tevreden over. Bas geeft eerlijk advies, is duidelijk in zijn visie en bovenal een prettig persoon om mee samen te werken.
-
Koningstraat 1
8Fijn contact met Bas, hij stond altijd voor ons klaar met advies. Hij heeft ons ook goed geadviseerd met de koop van onze volgende woning.
-
Westwal 14
10Traduit par l'IAVraiment une excellente accompagnement par Essentieel wonen. Bas est très compétent et vient aux rendez-vous à l'heure et correctement. Une expérience très agréable dans cette médiation avec un excellent résultat.
-
Burg. Panisstraat 15
9Traduit par l'IARien d'autre que des éloges pour Bas van Essen. Il est compétent, aimable, accessible, rapide, dit ce qu'il pense, veille à une bonne prix de la maison. Je ne peux penser à rien que je dirais comme remarque. J'espère ne jamais avoir à déménager à nouveau, sinon à nouveau avec Bas... :) Salutations Steffie