Essentieel Wonen Makelaars
"For fair and transparent guidance!"
Essentieel Wonen Makelaars is actief in de regio 's-Hertogenbosch, met name Rosmalen en Vught, en in de regio Oisterwijk, waar onder andere Haaren en Helvoirt tot de werkveld behoren. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en aanhuur van woningen en bedrijfsruimtes. Bovendien specialiseert het zich in buitenlands vastgoed, monumenten en agrarisch landbouwgrond. Met een sterke focus op transp...
Current housing stock
-
- Available
Burgemeesters Godschalxstraat 64
5236AC 's-Hertogenbosch
€ 535.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 268 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Piet Slagerstraat 13
5213XN 's-Hertogenbosch
€ 369.500 k.k.
€ 3.770/m²
FSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Moleneindplein 4 A
5262CW Vught
€ 279.500 k.k.
€ 6.076/m²
CSave as favorite- Living area
- 46 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Columbusstraat 23
5223RH 's-Hertogenbosch
€ 415.000 k.k.
€ 4.415/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Belversestraat 27 a
5076PV Haaren
€ 950.000 k.k.
€ 4.897/m²
DSave as favorite- Living area
- 194 m²
- Land area
- 1095 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Cevenneshof 7
5627CM Eindhoven
€ 389.500 k.k.
€ 4.693/m²
CSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 217 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (80)
Review platforms
BronscoresTotal score
80 total reviews
Funda
21 reviews on Funda
59 reviews on Google
-
Reitselaan 61
10Een goede marktkennis en vlotte communicatie. Deze makelaar heeft goed onderhandeld en is assertief en attent.
-
Visstraat 34
9Ik had al eerder panden via hem verkocht, met veel succes en gemak. Zeer prettige persoon om zaken mee te doen. No-nonsense.
-
Paukenlaan 113
10Het contact met Essentieel Wonen is heel erg goed verlopen. Al regelmatig hebben we zaken gedaan met Bas van Essen en zijn team en daar ze we meer dan tevreden over. Bas geeft eerlijk advies, is duidelijk in zijn visie en bovenal een prettig persoon om mee samen te werken.
-
Koningstraat 1
8Fijn contact met Bas, hij stond altijd voor ons klaar met advies. Hij heeft ons ook goed geadviseerd met de koop van onze volgende woning.
-
Westwal 14
10Translated by AIReally top accompaniment by Essentieel wonen. Bas is very professional and comes on time for the appointments correctly. A very nice experience in this mediation with an excellent result.
-
Burg. Panisstraat 15
9Translated by AINothing but praise for Bas van Essen. He is knowledgeable, friendly, accessible, quick, says what he thinks, ensures a good price for the house. Can't think of anything I would say as a comment. I hope never to have to move again, otherwise again with Bas... :) greetings Steffie
-
Boekweit 6
10Translated by AIThe contact with the real estate agent went smoothly and he was always easy to reach. He guided the viewing and purchase in a good way and worked very professionally and expertly.