Spuesens makelaars & taxateurs
"Vente réussie !"
Spuesens makelaars & taxateurs is actief in de regio Zeeuws Vlaanderen, met een sterke aanwezigheid in Hulst en Terneuzen. Onze expertise ligt in de verkoopbemiddeling, aankoopbegeleiding en taxaties. We combineren marktkennis met betrokkenheid, zodat klanten vanaf het begin tot en met de overdracht goed begeleid worden. Onze website biedt uitgebreide informatie over woningen, met foto’s en plattegronden die een duidelijk beeld geven va...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hollandiastraat 2
4551AE Sas van Gent
€ 269.000 k.k.
€ 3.057/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bernhardstraat 20
4554BD Westdorpe
€ 165.000 k.k.
€ 1.988/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Vaart 96
4537CC Terneuzen
€ 265.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stuvesande 392
4532MK Terneuzen
€ 385.000 k.k.
€ 3.632/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Noordweststraat 11
4551CA Sas van Gent
€ 395.000 k.k.
€ 2.135/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 537 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hulsterseweg 23
4571RH Axel
€ 325.000 k.k.
€ 3.250/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 423 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (51)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
51 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
24 commentaires sur Google
-
van Middelhovenstraat 41
8Wij hebben ons huis snel verkocht. Maar vonden het verkoopproces niet geweldig. Helaas was de communicatie niet geweldig.
-
Sasdijkweg 3
10Traduit par l'IATrès professionnel, très clair, client orienté, compréhensif ! À recommander !! Un agent immobilier qui veut vraiment vendre votre maison et qui fait cela avec passion.
-
Oudeweg 31
9Erg fijne en goede makelaar. Contact en begeleiding waren zeer goed! Overleggen waar nodig is en komen afspraken na! Geen makelaarspraatjes zoals vele andere makelaars, lekker zichzelf met als doel voor jou het juiste en goede uit de woning te halen. Wij hebben zowel een huis aangekocht bij Spuessens als verkocht! Mochten we ooit nog een huis verkopen bellen we ze direct op!
-
Kanaaldreef 1
9de makelaar is zakelijk en zonder onnodige flauwekul. geeft een goede voorlichting. collega's ook vriendelijk.
-
Prins Hendrikstraat 50
10In ons 1e contact werd er goed naar ons geluisterd. Ook daarna kregen we steeds alle hulp die we nodig hadden en werden we op een vriendelijke manier geholpen. De service was uitstekend en ook de kennis van de lokale markt was heel goed . Kortom: een en al deskundigheid. Dank jullie wel.
-
Schulpenpad 11
9Traduit par l'IAAccompagnement personnalisé, fin. Ils pensent avec le client. Ensuite aucun commentaire positif ou négatif, ensuite je ne sais plus rien dire et 100 mots de trop du bon.