Het Waare Huis makelaars
"Votre agent immobilier personnel"
Als specialist in de woningmarkt van Rosmalen en de regio 's-Hertogenbosch biedt Het Waare Huis een complete oplossing voor zowel verkoop als aankoop. Van taxaties tot nieuwbouw, zijn wij er voor u met een persoonlijke en professionele aanpak. U heeft hiermee altijd uw eigen vaste makelaar bij de hand die u begeleidt vanaf het eerste contact tot de laatste sleuteloverdracht. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw verkoop of a...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Weidestraat 30
5241CB Rosmalen
€ 1.625.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 378 m²
- Superficie du terrain
- 2998 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Creijenhoek 31
5241LP Rosmalen
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Akkerstraat 1 A
5391BA Nuland
€ 685.000 k.k.
€ 4.692/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 425 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Groote Wielenlaan 402
5245AZ Rosmalen
€ 529.500 k.k.
€ 4.305/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Partituurweg 7
5245BV Rosmalen
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ebben 11
5245DX Rosmalen
€ 645.000 k.k.
€ 5.039/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (217)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
217 avis total
Funda
135 commentaires sur Funda
82 commentaires sur Google
-
Dommelborch 39
10Het contact verliep erg prettig. Er werd duidelijke uitleg gegeven en er werd goed geluisterd naar mijn verwachtingen
-
Korte Kerkstraat 2
8Kundig en snelle reactie bij vragen. Duidelijke uitleg en advies na biedingen. De fotograaf was ook zeer kundig en maakte hele mooie foto's
-
Groote Wielenlaan 190
10Alles top geregeld van begin tot eind door het gehele team. Contact verloopt zeer soepel en je wordt constant op de hoogte gehouden met de stand van zaken. Complimenten!!
-
Louis Couperuslaan 33
10Van begin tot eind een prettig en verkoopproces onder deskundige begeleiding van Jasper. Supertevreden over zowel Jasper als zijn collega’s van Het Waare Huis. Kies voor deze makelaar voor een voorspoedige verkoop met een topresultaat!
-
Den Hoogenkant 10
8Bij het eerste contact met Het Waarehuis als gevolg van een waarde bepalingsverzoek waren wij zeer tevreden met de gang van zaken. Dit heeft ons doen besluiten om daarom het verkoopproces ook met deze makelaar te doen. De persoonlijke en open manier van Jasper heeft ons steeds veel vertrouwen gegeven.
-
Augustinessenborch 40
9Fijne ervaring met Floris en Mitchell. Ze zijn professioneel, duidelijk in communicatie en reageren snel. Alles verliep soepel en ik werd goed op de hoogte gehouden. Zeker aan te raden als je een betrouwbare makelaar zoekt.