Het Waare Huis makelaars
"Your personal broker"
Als specialist in de woningmarkt van Rosmalen en de regio 's-Hertogenbosch biedt Het Waare Huis een complete oplossing voor zowel verkoop als aankoop. Van taxaties tot nieuwbouw, zijn wij er voor u met een persoonlijke en professionele aanpak. U heeft hiermee altijd uw eigen vaste makelaar bij de hand die u begeleidt vanaf het eerste contact tot de laatste sleuteloverdracht. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw verkoop of a...
Current housing stock
-
- Available
Weidestraat 30
5241CB Rosmalen
€ 1.625.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 378 m²
- Land area
- 2998 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Creijenhoek 31
5241LP Rosmalen
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
ASave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 219 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Akkerstraat 1 A
5391BA Nuland
€ 685.000 k.k.
€ 4.692/m²
CSave as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- 425 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Groote Wielenlaan 402
5245AZ Rosmalen
€ 529.500 k.k.
€ 4.305/m²
ASave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 139 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Partituurweg 7
5245BV Rosmalen
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ebben 11
5245DX Rosmalen
€ 645.000 k.k.
€ 5.039/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 215 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (217)
Review platforms
BronscoresTotal score
217 total reviews
Funda
135 reviews on Funda
82 reviews on Google
-
Dommelborch 39
10Het contact verliep erg prettig. Er werd duidelijke uitleg gegeven en er werd goed geluisterd naar mijn verwachtingen
-
Korte Kerkstraat 2
8Kundig en snelle reactie bij vragen. Duidelijke uitleg en advies na biedingen. De fotograaf was ook zeer kundig en maakte hele mooie foto's
-
Groote Wielenlaan 190
10Alles top geregeld van begin tot eind door het gehele team. Contact verloopt zeer soepel en je wordt constant op de hoogte gehouden met de stand van zaken. Complimenten!!
-
Louis Couperuslaan 33
10Van begin tot eind een prettig en verkoopproces onder deskundige begeleiding van Jasper. Supertevreden over zowel Jasper als zijn collega’s van Het Waare Huis. Kies voor deze makelaar voor een voorspoedige verkoop met een topresultaat!
-
Den Hoogenkant 10
8Bij het eerste contact met Het Waarehuis als gevolg van een waarde bepalingsverzoek waren wij zeer tevreden met de gang van zaken. Dit heeft ons doen besluiten om daarom het verkoopproces ook met deze makelaar te doen. De persoonlijke en open manier van Jasper heeft ons steeds veel vertrouwen gegeven.
-
Augustinessenborch 40
9Translated by AIFine experience with Floris and Mitchell. They are professional, clear in communication and respond quickly. Everything went smoothly and I was kept well informed. Definitely recommend if you're looking for a reliable real estate agent.