ATENZIJLSTRA Makelaars
"Nice living & life"
Bij ATENZIJLSTRA Makelaars staat uw vertrouwen centraal. Of u nu wilt verkopen, kopen of taxeren, wij zorgen ervoor dat elk proces zorgvuldig en doordacht verloopt. Onze specialisten zijn gespecialiseerd in herbestemmen en bieden diensten zoals verkoop, aankoop en taxatie. Wij hechten veel waarde aan betrokkenheid, aandacht en onderneemzaamheid om u te begeleiden vanaf het eerste contact tot de laatste handeling. Elke woning wordt met z...
Current housing stock
-
- Available
Bordeslaan 382
5223MV 's-Hertogenbosch
€ 475.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Socrateslaan 27
5216CS 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 3.704/m²
CSave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Parcivalring 110
5221LP 's-Hertogenbosch
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
ASave as favorite- Living area
- 185 m²
- Land area
- 181 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Tongelaer 44
5235GV 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
CSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Velderwoude 32
5221PB 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.401/m²
BSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Schaapsveldje 74
5223ZS 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 5.357/m²
ASave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (48)
Review platforms
BronscoresTotal score
48 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
21 reviews on Google
-
Twaalfmorgenstraat 41
10Translated by AIVery good personal contact with Atenzijlsta. Everything was quickly resolved and we were well guided throughout the entire process. We could always turn to them with questions. Professional, involved and certainly a recommendation!
-
Hofvijver 92
10Heel eeg fijm contact. Het was duidelijk dat de makelaar heel veel verstand had van zaken, en wij zijn super begeleid in elke stap van het process. Ik denk dat we dit huis voor geen betere prijs dan dit hadden kunnen kopen, dus we zijn super blij met de onderhandelingen en de tips!
-
Zevende Buitenpepers 2
10No nonense makelaar. Eerlijk, goede communicatie, komt afspraken na. Geeft goed advies en is proactief. Altijd bereikbaar. Ook de mensen op kantoor zijn op de hoogte van wat er speelt. Hele goede ervaring.
-
St.-Elisabethstraat 60 B
10soepel en vlot proces met duidelijke communicatie en plezierige mensen, kortom zeer tevreden en zeker een aanbeveling waard.
-
Holterveste 45
8Translated by AIThe real estate agent knows the complex where our house is located well. The house was sold quickly, already at the second viewing.
-
Herman Moerkerklaan 59 A
8Translated by AIcooperation experienced as very pleasant and the expertise is well in order, maybe not the cheapest real estate agent but certainly a recommendation
-
Commissaris De Quaylaan 292