ATENZIJLSTRA Makelaars
"Vivir y vivir bien"
Bij ATENZIJLSTRA Makelaars staat uw vertrouwen centraal. Of u nu wilt verkopen, kopen of taxeren, wij zorgen ervoor dat elk proces zorgvuldig en doordacht verloopt. Onze specialisten zijn gespecialiseerd in herbestemmen en bieden diensten zoals verkoop, aankoop en taxatie. Wij hechten veel waarde aan betrokkenheid, aandacht en onderneemzaamheid om u te begeleiden vanaf het eerste contact tot de laatste handeling. Elke woning wordt met z...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bordeslaan 382
5223MV 's-Hertogenbosch
€ 475.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Socrateslaan 27
5216CS 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 3.704/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Parcivalring 110
5221LP 's-Hertogenbosch
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 181 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Tongelaer 44
5235GV 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Velderwoude 32
5221PB 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.401/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Schaapsveldje 74
5223ZS 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 5.357/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (48)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
48 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Twaalfmorgenstraat 41
10Traducido por IA¡Muy buen contacto personal con Atenzijlsta. Todo se resolvió rápidamente y fuimos bien asistidos durante todo el proceso. Siempre pudimos acudir con preguntas. Profesional, involucrado y ciertamente recomendable!
-
Hofvijver 92
10Heel eeg fijm contact. Het was duidelijk dat de makelaar heel veel verstand had van zaken, en wij zijn super begeleid in elke stap van het process. Ik denk dat we dit huis voor geen betere prijs dan dit hadden kunnen kopen, dus we zijn super blij met de onderhandelingen en de tips!
-
Zevende Buitenpepers 2
10No nonense makelaar. Eerlijk, goede communicatie, komt afspraken na. Geeft goed advies en is proactief. Altijd bereikbaar. Ook de mensen op kantoor zijn op de hoogte van wat er speelt. Hele goede ervaring.
-
St.-Elisabethstraat 60 B
10soepel en vlot proces met duidelijke communicatie en plezierige mensen, kortom zeer tevreden en zeker een aanbeveling waard.
-
Holterveste 45
8Traducido por IAEl agente inmobiliario conoce bien el complejo donde se encuentra nuestra casa. La casa se vendió rápidamente, ya en la segunda visita.
-
Herman Moerkerklaan 59 A
8Traducido por IAla colaboración se ha experimentado como muy agradable y la competencia está muy bien, quizás no sea la agencia inmobiliaria más barata pero sí una recomendación