ATENZIJLSTRA Makelaars
"Bien vivre & profiter"
Bij ATENZIJLSTRA Makelaars staat uw vertrouwen centraal. Of u nu wilt verkopen, kopen of taxeren, wij zorgen ervoor dat elk proces zorgvuldig en doordacht verloopt. Onze specialisten zijn gespecialiseerd in herbestemmen en bieden diensten zoals verkoop, aankoop en taxatie. Wij hechten veel waarde aan betrokkenheid, aandacht en onderneemzaamheid om u te begeleiden vanaf het eerste contact tot de laatste handeling. Elke woning wordt met z...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bordeslaan 382
5223MV 's-Hertogenbosch
€ 475.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Socrateslaan 27
5216CS 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 3.704/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Parcivalring 110
5221LP 's-Hertogenbosch
€ 685.000 k.k.
€ 3.703/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 181 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Tongelaer 44
5235GV 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Velderwoude 32
5221PB 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.401/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schaapsveldje 74
5223ZS 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 5.357/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (48)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
48 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Twaalfmorgenstraat 41
10Heel fijn persoonlijk contact met Atenzijlsta. Alles werd snel geregeld en we zijn goed begeleid gedurende het hele proces. We konden altijd met vragen terecht. Professioneel, betrokken en zeker een aanrader!
-
Hofvijver 92
10Heel eeg fijm contact. Het was duidelijk dat de makelaar heel veel verstand had van zaken, en wij zijn super begeleid in elke stap van het process. Ik denk dat we dit huis voor geen betere prijs dan dit hadden kunnen kopen, dus we zijn super blij met de onderhandelingen en de tips!
-
Zevende Buitenpepers 2
10No nonense makelaar. Eerlijk, goede communicatie, komt afspraken na. Geeft goed advies en is proactief. Altijd bereikbaar. Ook de mensen op kantoor zijn op de hoogte van wat er speelt. Hele goede ervaring.
-
St.-Elisabethstraat 60 B
10soepel en vlot proces met duidelijke communicatie en plezierige mensen, kortom zeer tevreden en zeker een aanbeveling waard.
-
Holterveste 45
8Traduit par l'IALe courtier connaissait bien le complexe dans lequel se trouve notre maison. La maison a été vendue rapidement, dès la deuxième visite.
-
Herman Moerkerklaan 59 A
8Traduit par l'IAcollaboration ressentie comme trés agreable et l'expertise est tres bien, peut être pas le courtier le moins cher mais une bonne recommandation
-
Commissaris De Quaylaan 292