Viermakelaars Vught
"Agences immobilières à Den Bosch - Vught - Rosmalen"
Viermakelaars is actief in Den Bosch, Vught en Rosmalen. Door jarenlange ervaring op de lokale markt ken we de regio als onze eigen woonomgeving. Onze sterke netwerken en persoonlijke benadering hebben geleid tot het verkopen van veel woningen. Wij zijn niet alleen makelaars, maar ook betrouwbare partners en adviseurs voor onze klanten. Onze medewerkers wonen in het werkgebied en zijn op de hoogte van lokale markttrends, mensen en jurid...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sonniusstraat 34
5212AK 's-Hertogenbosch
€ 760.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Piacenzastraat 10
5262JZ Vught
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 389 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kapellaan 1 C
5261CN Vught
€ 487.500 k.k.
€ 5.186/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Heunpark 2211
5261WC Vught
€ 685.000 k.k.
€ 5.569/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Kampenhout 8
5262JS Vught
€ 550.000 k.k.
€ 4.135/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 199 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Klokwetering 80
5231NT 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.306/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 112 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (38)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
38 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Repelweg 97
9Het contact is altijd fijn en vriendelijk en deskundig verlopen, Heel het team is vriendelijk en hartelijk in omgang . Bedankt Jan en collega’s voor de tot nu toe fijne samenwerking Hartelijke groeten, Bert en Maria Bouwman
-
Michael Verhart
10Heel fijn contact, professioneel maar erg toegankelijk en daardoor een heel prettige samenwerking. Mooie en reeële foto’s gemaakt. Kortom: aanrader!
-
Heunpark 1232
10Fijne communicatie van begin tot eind. Komen afspraken na en denken mee. Als je langs kantoor gaat of belt weten ze direct wie je bent en welk pand daarbij hoort. Dat voelt heel prettig. Nogmaals onze dank voor de begeleiding bij de verkoop van het appartement van onze ouders
-
Esschestraat 107
4De makelaar werd opdringerig, er was weinig ruimte om alle goed door te nemen, heeft zonder overleg het verkoopconcept naar een derde persoon doorgestuurd omdat mijn zus en ik er te lang overdeden om te tekenen. Daarnaast heeft de makelaar tweemaal benoemt dat wij voor hem een lastig dossier zijn! Sorry omdat wij niet snel genoeg tekenen en er onduidelijkheid was met betrekking tot het executeurschap, wat door een advocaat nagekeken is, vind ik het pijnlijk om als klant te hore…
-
Hinthamereinde 64 N
9Prettig contact, persoonlijk en toch zakelijk tegelijk. Goede terugkoppeling na ieder gesprek en fijne ondersteuning vanuit kantoor.