Het Waare Huis makelaars
"Tu agente personal"
Als specialist in de woningmarkt van Rosmalen en de regio 's-Hertogenbosch biedt Het Waare Huis een complete oplossing voor zowel verkoop als aankoop. Van taxaties tot nieuwbouw, zijn wij er voor u met een persoonlijke en professionele aanpak. U heeft hiermee altijd uw eigen vaste makelaar bij de hand die u begeleidt vanaf het eerste contact tot de laatste sleuteloverdracht. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw verkoop of a...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Robijnborch 7
5241LK Rosmalen
€ 859.000 k.k.
€ 2.902/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 296 m²
- Área del lote
- 602 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Brouwerijstraat 16
5241CS Rosmalen
€ 649.000 k.k.
€ 5.643/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Commissaris van der Hartenlaan 12
5224ED 's-Hertogenbosch
€ 509.000 k.k.
€ 4.207/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Jan Frankenstraat 8
5246VB Rosmalen
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Weidestraat 30
5241CB Rosmalen
€ 1.625.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 378 m²
- Área del lote
- 2998 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Creijenhoek 31
5241LP Rosmalen
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 219 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (218)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
218 reseñas total
Funda
136 opiniones en Funda
82 reseñas en Google
-
Paterslaan 23
9De afgelopen jaren heb ik verschillende keren gebruik gemaakt van de diensten van Het Waare Huis. Ik heb voornamelijk te maken gehad met Jasper vd Broek en die contacten verliepen altijd tot mijn volle tevredenheid. Jasper is vriendelijk en zeer deskundig.
-
Dommelborch 39
10Het contact verliep erg prettig. Er werd duidelijke uitleg gegeven en er werd goed geluisterd naar mijn verwachtingen
-
Korte Kerkstraat 2
8Kundig en snelle reactie bij vragen. Duidelijke uitleg en advies na biedingen. De fotograaf was ook zeer kundig en maakte hele mooie foto's
-
Groote Wielenlaan 190
10Alles top geregeld van begin tot eind door het gehele team. Contact verloopt zeer soepel en je wordt constant op de hoogte gehouden met de stand van zaken. Complimenten!!
-
Louis Couperuslaan 33
10Van begin tot eind een prettig en verkoopproces onder deskundige begeleiding van Jasper. Supertevreden over zowel Jasper als zijn collega’s van Het Waare Huis. Kies voor deze makelaar voor een voorspoedige verkoop met een topresultaat!
-
Den Hoogenkant 10
8Bij het eerste contact met Het Waarehuis als gevolg van een waarde bepalingsverzoek waren wij zeer tevreden met de gang van zaken. Dit heeft ons doen besluiten om daarom het verkoopproces ook met deze makelaar te doen. De persoonlijke en open manier van Jasper heeft ons steeds veel vertrouwen gegeven.