HuisMarct Makelaars
"Visible et Engagé"
HuisMarct Makelaars is een makelaar die wortelt in Oirschot en de regio goed kent. Met een sterke verankering in de lokale markt bieden wij persoonlijke en doortastende dienstverlening. Onze expertise is onderbouwd door lidmaatschappen van bekende organisaties zoals NVM, VastgoedCert en NRVT. Wij zijn actief in verschillende vastgoeddienstverleningen, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze benadering is transparant en ger...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Mandenmaker 13
5091GV Oost West en Middelbeers
€ 775.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 171 m²
- Superficie du terrain
- 526 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Glazenmaker 2
5091GT Oost West en Middelbeers
€ 545.000 k.k.
€ 4.291/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 256 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Postelplein 4
5091AX Oost West en Middelbeers
€ 560.000 k.k.
€ 3.353/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 281 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hoogdijk 39
5091CG Oost West en Middelbeers
€ 589.000 k.k.
€ 4.396/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 451 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Goudrenet 10
5688VV Oirschot
€ 545.000 k.k.
€ 4.467/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 203 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Cloete 18
5688PC Oirschot
€ 498.000 k.k.
€ 3.952/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 159 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Calluna 10
8Doordat het een eenmanszaak is fijn en laagdrempelig contact, snelle service. Makelkaar kent de lokale markt.
-
het Bovenwiel 15
10De gehele begeleiding is erg goed verlopen. We zijn meer dan tevreden over deze makelaar. Echt een aanrader!
-
de Helleweikes 14
9Een top makelaar !!! Weet van wanten Denkt mee Communiceert goed Is precies en accuraat Aanrader !!
-
Klokkenmaker 10
10Marc is heel professioneel, maakt een fantastisch profiel van je huis en is zeer deskundig. Hij werkt met vakmensen.
-
Margrietstraat 5
9Het was een fijn en snel proces. Hele mooie presentatie op Funda. We konden snel schakelen, goed bereikbaar en duidelijke communicatie.
-
Kaarsenmaker 50
9Hele fijne makelaar, woning super gepresenteerd en goede begeleiding gedurende het hele verkoopproces. We werden steeds duidelijk en snel op de hoogte gehouden via WhatsApp. Na de verkoop hadden we het prettig gevonden om iets vaker een update te krijgen over de status, aangezien de verkoop nog onder voorbehoud was. Al met al een zeer prettige samenwerking die we zeker zouden aanraden.
-
René van de Kerkhof
10Traduit par l'IANous avons fait vendre l'année dernière notre maison familiale par Marc et cela a dépassé toutes nos attentes de A à Z. Marc irradie la sérénité et s'implique bien dans tout. La maison a été vendue en un temps record. Nous n'avons vraiment pas pu trouver 1 seul point d'amélioration. Merci encore, Marc, pour ton engagement aussi bien au nom de ma sœur qu'au nom de mon épouse.