Seven Makelaardij
Seven Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van woningen in en rond Eindhoven. Wij begrijpen de complexiteit van de woningmarkt en zorgen ervoor dat u met vertrouwen uw keuzes maakt. Onze expertise ligt in het bieden van transparante en gerichte ondersteuning, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkelijk belangrijk is: uw woning. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, taxaties...
Offre immobilière actuelle
-
- Acheter
Michiel de Ruijterstraat 48
5684BL Best
€ 498.500 k.k.
€ 4.261/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Doornburg 10
5653KJ Eindhoven
€ 375.000 k.k.
€ 3.505/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Lariksbeek 34
5501GS Veldhoven
€ 469.000 k.k.
€ 4.263/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Broederwal 77
5708ZT Helmond
€ 545.000 k.k.
€ 3.283/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 102 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Kleine Beerpad 55
5632JJ Eindhoven
€ 489.500 k.k.
€ 3.854/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Aardbeiengaard 10
3206AC Spijkenisse
€ 345.000 k.k.
€ 3.108/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (42)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
42 avis total
Funda
3 commentaires sur Funda
39 commentaires sur Google
-
cagatay temel
10Hallo iedereen die deze recensie leest, Tijdens mijn zoektocht naar een huis heb ik de heer Talha ontmoet. Nadat ik met …
-
Runstraat 39
10Ik was erg tevreden over zijn hulp. Ik zou iedereen aanraden om met meneer Mr.Seven samen te werken 🙏🏻👍🏻.
-
Theodorus Majofskistraat 122
10He is extremely efficient in communication with us and in negotiation with the other party. Thanks to his skills, he saved us quite some expenses during the negotiations. He is always there even after everything is finished, strongly recommended!
-
Groote Wielenlaan 248
10Very reliable agent. Recommended. Clear communication throughout the whole process. Good pointers to make life easier.
-
Ecem Kapucuoglu
10We hebben een uitstekende ervaring gehad met Seven Makelaardij. Hun team was vriendelijk, professioneel en reageerde constant gedurende het hele proces. Al onze vragen werden snel en duidelijk beantwoord, waardoor we ons bij elke stap goed …
-
Anil Sayan
10Wij willen onze oprechte dank betuigen aan de heer Talha. Dankzij zijn hulp hebben we eindelijk het huis kunnen kopen waar we al een jaar naar op zoek waren, maar waar we uiteindelijk geen afspraak voor konden maken omdat ons bod werd …
-
Ecem Hafize AKGÜL
10Zeer professioneel en perfecte communicatie. Ik beveel ze van harte aan.
-
sabri şahin