Ons Hoes
Ons Hoes is uw betrouwbare makelaar in Rijssen en de omgeving, waar we ons specialiseren in verkoop, aankoop en financieel advies. Met jaren ervaring in de regio kent ons iedereen en staan we voor u klaar met persoonlijke, doordachte oplossingen. Wij combineren marktkennis met professionele dienstverlening, ondersteund door certificaten als NRVT, WFT, SEH en VastgoedCert. Onze team spreekt Duits, Engels en Nederlands, zodat we u op maat...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Roerdomp 36
7463AC Rijssen
€ 725.000 k.k.
€ 4.028/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 180 m²
- Superficie du terrain
- 420 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Zuiderstraat 37
7462CL Rijssen
€ 385.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hogepad 4
7462WK Rijssen
€ 469.000 k.k.
€ 5.720/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Lindenlaan 3
7461XL Rijssen
€ 369.000 k.k.
€ 2.795/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Jan Luikenstraat 20
7461ZC Rijssen
€ 439.000 k.k.
€ 3.457/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 295 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Roelf Bosmastraat 58
7462ME Rijssen
€ 365.000 k.k.
€ 3.230/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Annet W.
8Het was een prettig contact. Ons huis was een heerlijk plekje maar net wat te duur voor starters. Als ik weet wie er nu komen wonen ben ik alleen maar blij dat het niet direct weg was. De makelaar heeft enorm geholpen omdat de omstandigheden moeilijk waren, geen vraag te gek en ik ben er werkelijk de deur niet voor uitgeweest. Ik beveel Ons Hoes bij u aan.
-
Groenling 27
9Laagdrempelig contact, goede begeleiding en service. Klein verbeterpuntje is qua tekst/beschrijving beter te luisteren of eerder te verifiëren bij de verkopers. Nu stonden er een aantal fouten in de advertentietekst. Wat mogelijk wat misleidend over kan komen op eventuele kopers. Maar overall super service!
-
Kruisweg 23
8Traduit par l'IATout va bien. Agent immobilier compétent, bonne connaissance du marché. Il était ponctuel pour ses rendez-vous. Bonne expérience.
-
Pastoor Petersstraat 30
10Traduit par l'IADès le premier moment, nous avons ressenti que nous étions entre de bonnes mains chez ce courtier. Nous avons été entièrement pris en charge du début jusqu'à la fin, et nos souhaits spécifiques ont été exécutés avec attention et soin. La communication était toujours ouverte, honnête et claire, nous savions exactement à quoi nous attendre. Il est agréable que le prix convenu d'avance ait été le même que l'achèvement finale, sans surprises après coup. Grâce à leur implication et à leur approche transparente, nous regardons en arrière avec un très bon sentiment…