0517 Makelaars is uw betrouwbare partner voor de verkoop en aankoop van woningen in Harlingen, Franeker en de omgeving. Wij staan voor persoonlijke begeleiding, transparante communicatie en een aanpak die op uw wensen is afgestemd. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op eerlijkheid, professionaliteit en een persoonlijke benadering. Wij spreken Nederlands, Engels en Fries, waardo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Arend 8
8862TV Harlingen
€ 289.000 k.k.
€ 2.513/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 171 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoekerhof 48
8862PJ Harlingen
€ 255.000 k.k.
€ 1.932/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schilcampen 52
8801ME Franeker
€ 499.500 k.k.
€ 2.291/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 218 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
F. Domela Nieuwenhuisstraat 34
8862WD Harlingen
€ 345.000 k.k.
€ 3.255/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 358 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bargereed 50
8851RB Tzummarum
€ 335.000 k.k.
€ 3.563/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 1076 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Voorstraat 4 A
8861BK Harlingen
€ 339.500 k.k.
€ 3.031/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (60)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
60 avis total
Funda
31 commentaires sur Funda
29 commentaires sur Google
-
Boontjes 4
10Het is geweldig gegaan .goede service en goede begeleiding. Vriendelijk en zijn blij dat wij hun hebben gekozen..
-
Meester Klaas Douwesstraat 12
10Dit was de 2de huis die hij van ons verkocht. Hij is super vriendelijk en professioneel. Hield goed contact met je en was altijd bereikbaar voor als er wat was. Gewoon toppie
-
De Fortuin 2
10Raymond is fijn in de omgang , ons huis werd op kerstavond verkocht door omstandigheden. Hij bleef professioneel en beschikbaar , ook voor de aankomende partij. Gewoon goede en betrouwbare makelaar.
-
Molepaed 35
8Fijne makelaar die altijd bereikbaar is. Hij denkt mee een geeft goed advies. Het contact is persoonlijk en hij werkt lekker snel. Waarom ik voor hem gekozen heb? Hij belt (of appt) gelijk terug, is ook beschikbaar in het weekend en houdt rekening met jouw beschikbaarheid en wensen als klant. Dus dat werkt heel erg fijn. Daarnaast is het eenvoudig om alles digitaal te regelen via 0517 Makelaars. Raymond is echt een topper, flexibel, betrouwbaar en hij maakt waar wat hij zegt. Zo…
-
Antje Schikker
10Traduit par l'IATrès bonne agente immobilière.....très bonne/charmante accompagnement.....tout parfaitement organisé.... toujours joignable pour des questions
-
Monique Soares
10Traduit par l'IATrès satisfait de 0517 Courtier, aussi bien lors de l'achat que de la vente de notre maison. Raymond était toujours disponible, nous pouvions nous adresser à lui avec toutes nos questions. En outre, il réfléchissait activement avec nous, ce qui n'a pas seulement inspiré confiance mais a également assuré un déroulement agréable et fluide. Un conseiller sans aucun doute !