UW VBO Makelaar
Uw VBO Makelaar is een betrouwbare partner in Zwolle voor wie op zoek is naar de juiste woning of wil verkopen met zekerheid. In een markt waarin vraag en aanbod sterk variëren, staat uw VBO Makelaar voor duidelijkheid, transparantie en persoonlijke aandacht. Met een diepe kennis van de regio en jarenlange ervaring in de makelaarswereld, helpen wij u efficiënt en doelgericht doorheen het proces. Wij bieden persoonlijk advies, van de eer...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molenweg 165
8012WE Zwolle
€ 485.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 93 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Obrechtstraat 157
8031AN Zwolle
€ 495.000 k.k.
€ 3.438/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Van Ittersumstraat 89
8012TJ Zwolle
€ 399.000 k.k.
€ 4.807/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 65 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Flora Bilderbeekstraat 1
8017DS Zwolle
€ 495.000 k.k.
€ 4.381/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Penningkruidweg 46
8042NR Zwolle
€ 399.000 k.k.
€ 4.640/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Rozeboomlaan 36
8014BZ Zwolle
€ 599.000 k.k.
€ 4.103/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 144 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Roelingsbeek 13
8Zeer tevreden. Ze doen wat ze zeggen en zeggen wat ze doen. Goede begeleiding en communicatie. Fijne mensen.
-
Boerweg 6 a
9Zeer fijne makelaar. Nu voor de derde keer zaken mee gedaan, dat zegt eigenlijk al genoeg. Prettig en laagdrempelig in contact.
-
Boterbloemweg 36
9Persoonlijke aankoopmakelaar met verstand van zaken. Neemt de tijd voor je en is ruim buiten kantooruren bereikbaar. Kijkt en denkt mee over de aankoop van een huis en geeft goed en gericht advies over de gang van zaken.
-
Veenmos 65
9Traduit par l'IALe contact a été fluide et précis selon le planning comme nous l'avions discuté. Une agente immobilière compétente qui sait comment s'adapter à certaines choses.
-
Drapenierlaan 24
9Traduit par l'IALe processus de vente a pu être lancé rapidement. Bon accompagnement et communication claire. Bon rapport qualité-prix.
-
Sneevlietstraat 19
10Traduit par l'IAFormidable agent immobilier ! Une excellente accompagnement, un bon service. Toujours disponible pour vous ! Que ce soit par téléphone ou en personne !
-
Goudsbloemstraat 81
8Traduit par l'IANotre agent était bien installé près de nous. Et connaissait donc très bien le parc immobilier de notre quartier. Cela nous semblait un grand avantage.
-
Assendorperstraat 176 1
10Traduit par l'IANous sommes très satisfaits de votre courtier VBO. Une communication agréable. Un conseil clair, une pointe d'humour et certainement des connaissances sur le quartier et la vente. Cela a rendu le processus fluide et très satisfaisant.