HVG Makelaars
In Roermond en de omgeving staat HVG Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aankoop van een nieuwbouwwoning. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u gerustgesteld door het proces heen. Wij begrijpen de complexiteit van een dergelijke aankoop en staan voor u klaar met professionele begeleiding. Wij specialiseren ons in de verkoop van nieuwbouwwoningen en bieden hierbij een persoonl...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Grootestraat 33
6063AK Vlodrop
€ 350.000 k.k.
€ 3.070/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Broekhin Noord 37
6042ED Roermond
€ 299.000 k.k.
€ 1.980/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 390 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Limburgstraat 4
6037SH Kelpen-Oler
€ 322.385 ,-
€ 2.931/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Limburgstraat 2
6037SH Kelpen-Oler
€ 322.385 ,-
€ 2.931/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Parallelstraat 90
6436BS Amstenrade
€ 650.000 ,-
€ 5.328/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 381 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Parallelstraat 88
6436BS Amstenrade
€ 665.000 k.k.
€ 5.542/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 392 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (10)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
10 avis total
10 commentaires sur Google
-
Frans V. Eijk
10Wij zijn prima begeleid door Laura Vink In het voor ons hele lastige parcour van het kopen van ons appartement werd door haar alles prima uitgelegd .Ze straalde rust uit en heeft daarnaast een goed luisterend oor. Dankjewel Laura, ook voor de lekkere koffie!
-
Miriam Vaessen
10Vanaf de eerste ontmoeting tot op heden zeer positieve ervaringen. Duidelijke uitleg , nemen de tijd voor alles, zeer vriendelijk en geen vraag is te veel. SUPER tevreden .
-
Sonja Consten
10Wij waren zeer tevreden met HVG Makelaars. konden alle vragen stellen en werden ook fijn en correct beantwoord Zeer vriendelijke mensen en nemen ook de tijd voor je als klant.
-
WH STRUVER
10Wij zijn zeer tevreden over de manier, waarop wij door HVG Makeleaars , met name door Koen Fusers, zijn begeleid bij de aankoop van het appartement. Hartelijke dank hiervoor.
-
Barry Hodiamont
10De aankoop van mijn nieuwe woning werd heel zorgvuldig en persoonlijk begeleid door HVG (in dit geval Anika). Aandacht voor detail en met veel geduld. Er wordt snel gereageerd op mails en de gesprekken verlopen heel prettig.
-
Jan Walravens
10Wij zijn zeer tevreden over HVG Makelaars voor hun medewerking en de begeleiding in het proces van het realiseren van onze toekomstige woonwensen. Vanaf het eerste contact met HVG tot de dag van ondertekening van de koop-/aannemingsovereenkomsten was HVG een geweldige, professionele en servicegerichte aanspreekpartner voor ons. De communicatielijnen waren kort en we kregen snelle antwoorden en oplossingen voor al onze vraagpunten. De medewerkers van HVG namen altijd de tijd om alles goed en duidelijk uit te leggen. Heel veel dank hiervoor.