Houwen Makelaars
Houwen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Nijmegen en de omgeving. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zorgeloos en verantwoord bij de aan- of verkoop van uw woning. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met een transparante en professionele werkwijze, gestaafd op jarenlange ervaring in de regio. Ons team is geaccrediteerd met VastgoedCert, NRV...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
van Peltlaan 204
6533ZT Nijmegen
€ 540.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 198 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
García Lorcastraat 12
6515ZE Nijmegen
€ 625.000 k.k.
€ 4.630/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 203 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Guido Gezellestraat 17
6531CT Nijmegen
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 261 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Mariënburgsestraat 47 A
6511RL Nijmegen
€ 225.000 k.k.
€ 5.488/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 41 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Nina Simonestraat 50
6541EB Nijmegen
€ 375.000 k.k.
€ 5.515/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Simonlaan 6
6564BB Heilig Landstichting
€ 850.000 k.k.
€ 5.629/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Isa Witteveen
2Amateuristisch. Bezichtiging ingepland, maar het huis is al verkocht en ze hebben dit niet goed doorgegeven (zowel niet in move.nl aangepast, en naar een verkeerd mailadres de annulering gestuurd). Voor niets naar een andere stad gereist.
-
Beverweg 82
8Het contact was zeer plezierig, verkoop verliep zeer spoedig en wij zijn tevreden over de begeleiding.
-
Oude Molenweg 222
9Jan-Martijn heeft ons goed geadviseerd en begeleid bij de verkoop van ons huis. Hij is goed bereikbaar, denkt goed mee maar luistert ook. Zeker een aanrader dus!
-
de Ruyterstraat 80
9Traduit par l'IALes courtiers de Hold通讯中断了,请问需要帮助吗?它似乎在传输过程中出现了问题。如果有具体的请求或指令,我很乐意帮忙继续完成任务。如果没有,请告知我如何操作。」请注意,之前的回答是由于格式要求而提供的解释性内容,实际翻译结果应仅包含所需的JSON格式文本。以下是根据您的指示提取的正确输出:{
-
Wagenmaker 38
8Traduit par l'IALe contact s'est bien passé. Parfois un peu réactif et négligent dans la communication. Le résultat final est bon et il est fort en relation avec les clients potentiels.
-
Heyendaalseweg 14
8Traduit par l'IALa communication est toujours la chose la plus importante et cela est très bien fait, il n'y a pas grand-chose à redire. L'application est un excellent résultat, rapide et ciblé.
-
Maasstaete 43
10Traduit par l'IAPetit agent immobilier mais avec beaucoup d’expérience. L’attention personnelle que Martin peut apporter grâce à cela est agréable.