Makelaardij Van Wijk is actief in de gehele Duin en Bollenstreek en streeft ernaar kwaliteit in dienstverlening te combineren met een transparante en scherpe tarievenstructuur. Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche biedt het kantoor ondersteuning bij aankoop, verkoop, huur en taxaties van woningen. Klanten kunnen terecht voor adviezen, bemiddeling en consultancy op het gebied van vastgoed. Onze dienstverlening is gericht op betrok...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tulpstraat 9
2201CB Noordwijk
€ 415.000 k.k.
€ 6.194/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dankmeijerpad 173
2333BS Leiden
€ 469.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 58 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Overbeek 54
2201JX Noordwijk
€ 898.000 k.k.
€ 4.828/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 186 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Lijnbaanweg 9
2201LC Noordwijk
€ 695.000 k.k.
€ 5.890/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 176 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Salomon Huygenslaan 5
2221HH Katwijk
€ 995.000 k.k.
€ 5.888/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 169 m²
- Superficie du terrain
- 1030 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Morgenster 51
2201SZ Noordwijk
€ 575.000 k.k.
€ 5.324/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (70)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
70 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Rozenburg 23
10Van Wijk was gratis een keer langsgekomen, om te beoordelen wat ons huis waard was. Dit ivm hoeveel we konden lenen. Hier zaten geen verdere voorwaarden aan vast. Later toen we een huis gekocht hadden, ook gekozen voor van Wijk om onze woning die we achterlaten te verkopen. Verkoop ging spoedig en zonder problemen. Wij zijn helemaal tevreden.
-
Lijnbaanweg 18
9Een vlotte verkoop en goede, fijne begeleiding. Heel deskundig en hulpvaardig. Kortom een prima makelaar.
-
Ruijgenhoeck 15
9Hele fijne en betrokken makelaar. Duidelijke communicatie en uitleg. Alles goed geregeld en altijd bereikbaar. Goede service, ook na verkoop met zoektocht naar nieuwe woning.
-
Bremkant 56
10Traduit par l'IALe courtier de Wijk est très professionnel dans son action et en plus agréable à communiquer sur l'évolution de la vente.
-
Sondauwhof 2
10Traduit par l'IADepuis le début jusqu'à la fin de la vente, Bertil a été personnellement impliqué. Chaque étape importante lui était donnée par téléphone ou WhatsApp. Dans un monde inconnu pour moi (vente immobilière), il m'a transmis un bon sentiment et a tout expliqué en détail. Merci pour cela.
-
Strandloper 4
9Traduit par l'IABertil nous a aidé du début à la fin. Il était toujours joignable et sa connaissance du métier nous a aidé à trouver notre maison. C'était aussi agréable d'avoir Bertil à côté de soi pour toutes les démarches documentaires.