Makelaardij de Groot
Makelaardij de Groot in Yerseke staat voor persoonlijke begeleiding bij de verkoop of aankoop van uw woning. In een markt die snel verandert, zorgen wij ervoor dat u met rust en vertrouwen door het proces gaat. Onze expertise ligt in het combineren van ervaring met actuele kennis, zodat u altijd op de hoogte bent van markttrends en prijsontwikkelingen. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxatie aan. Met jarenlange ervaring in d...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Snellemarkt 10
4416BR Kruiningen
€ 595.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 398 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Doublethstraat 7
4697CP Sint-Annaland
€ 300.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boswei 16
4696AX Stavenisse
€ 310.000 k.k.
€ 2.460/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
de Meulemeesterstraat 17
4401KD Yerseke
€ 356.000 k.k.
€ 3.747/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Beatrixstraat 3
4401EJ Yerseke
€ 275.000 k.k.
€ 3.395/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Aalbessestraat 37
4413DG Krabbendijke
€ 350.000 k.k.
€ 2.349/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 309 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (93)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
93 avis total
Funda
11 commentaires sur Funda
82 commentaires sur Google
-
Mike Van Oers
10Traduit par l'IAAccueil amical et histoire clairement exposée. Les questions ont été répondues poliment. Au total, une expérience très positive.
-
Joey van Oosten
10Traduit par l'IAAidé de façon amicale et sincère.
-
Petra de Veld
10Traduit par l'IAAart de Groot a bien pris en compte mes besoins et m'a très bien informé des (in)possibilités concernant l'acquisition d'un local professionnel. Je me sens très bien accompagné dans la recherche d'un local professionnel adapté. Avec (encore une fois) beaucoup de merci!!
-
Zuidhof 21
9Prima contact vanaf de eerste ontmoeting. Snelle reactie op vragen. Over de courtage heb ik geen mening, dat moet overal betaald worden.
-
Zandweg 41
3Traduit par l'IAPeu de contact, avoir eu à chercher les mises à jour par soi-même et même après, aucun remerciement ou forme de contact. Très peu professionnel et aucune considération des émotions.
-
tobias hoekman
10Fijne communicatie, duidelijk, flexibel
-
Christa Slingerland
4Persoonlijk vind ik de makelaar moeilijk bereikbaar. De bezichtiging van de woning verliep goed, openstaande vragen werden vlot beantwoord. Maar ruim 2 weken moeten wachten voordat je iets hoort na het uitbrengen van een bod is niet prettig.
-
Kijker
10Aart heeft ons super geholpen met de aankoop van een huis in Rilland. We liepen tegen bepaalde problemen aan en hij heeft die op goede en snelle wijze opgelost, waardoor de aankoop kon doorgaan. Het eerste gesprek was bij ons thuis en hij had alle tijd en was duidelijk in hoe we het zouden gaan doen en wat daarvoor nodig was. De samenwerking was goed, hij gaf eerlijk advies en dacht in alles met mij mee. Aart en zij zoon waren prettig in contact zowel telefonisch als bij hem op de zaak. Conclusie Makelaardij De Groot is zeker aan te bevelen! mvg van der veen