Van Eijk Makelaardij
"Ensemble, nous en faisons realidad!"
Van Eijk Makelaardij staat bekend als een betrouwbaar en energiek kantoor dat zich met veel enthousiasme richt op de wisselhandel van woningen voor particulieren. In Den Haag en de omgeving zijn wij jarenlang actief geweest, met een focus op persoonlijke aandacht en doelgerichte hulp. Onze klanten staan centraal, wat zichtbaar is in de langdurige relaties die we opbouwen. Bij ons kunt u terecht voor de verkoop of aankoop van een woning,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sir Winston Churchilllaan 190
2282JJ Rijswijk
€ 335.000 k.k.
€ 3.018/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Sir Winston Churchilllaan 370 F301
2285SJ Rijswijk
€ 795.000 k.k.
€ 4.732/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 168 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Weidevogellaan 8
2496HK Den Haag
€ 395.000 k.k.
€ 4.877/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ieplaan 66
2565LN Den Haag
€ 1.275.000 k.k.
€ 5.592/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 228 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Nieuwe Parklaan 14
2597LC Den Haag
€ 775.000 k.k.
€ 5.962/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Valkenboskade 233
2563HB Den Haag
€ 469.000 k.k.
€ 4.302/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (98)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
98 avis total
Funda
85 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Cederstraat 140
10Het contact met de makelaar verliep goed. We kennen haar van de aankoop van onze huidige woning. Goed bereikbaar en denkt mee
-
Valkenboskade 233
9Contact met de makelaar was goed. We hadden een aantal bezichtigingen in 2 dagen. Dit was perfect ivm drukke banen en kinderen. De makelaar heeft de verkoop goed verzorgd en advies gegeven.
-
Mient 160
9Prima makelaar met veel kennis. Goede aankoop en erg blij met resultaat. Bedankt voor alles. Zeker aan te raden
-
Hortensiastraat 90
10Jeannet is een enthousiaste en betrokken makelaar. Mede dankzij haar goede strategie en advies en doortastendheid was het bij ons in 1x raak en hebben we heel snel de perfecte woning gevonden! Van harte aanbevolen.
-
Jack Harris
10We hebben een fantastische ervaring gehad, Tjade was ontzettend behulpzaam. Zonder hem was het niet mogelijk geweest en we zijn erg blij met ons appartement. Iedereen die ik bij Van Eijk heb ontmoet/gesproken was vriendelijk, behulpzaam en gastvrij.
-
Lopikstraat 7
10Snel en efficiënt. Goede terugkoppeling en erg vriendelijk in de overleggen. Kort en daadkrachtig en geven het volste vertrouwen als er toch een hobbel op de weg blijkt te zijn.
-
Verheullaan 2
10Ik had goed contact met de makelaar, hij hield mij goed op de hoogte van de vorderingen. Ik heb de afgelopen jaren al vaker met dit makelaarskantoor zaken gedaan, en ik ben al die keren zeer tevreden geweest over hun werkwijze. Tjade en team bedankt. Shirley