De Zeeuw Makelaardij
"Le coup du Zélandais. Un coup habile."
Sinds 2005 is De Zeeuw actief als makelaar in de regio. Het bedrijf is van start gegaan als familiebedrijf en heeft zich sindsdien ontwikkeld tot een gevestigde naam in de woningbouw. Het team is momenteel gevestigd aan De Struytse Hoeck, waar het met veel enthousiasme en ervaring werkt. In de regio Hellevoetsluis, Rockanje en Oostvoorne heeft het bedrijf zich gespecialiseerd, wat een sterke basis vormt voor betrouwbare en doordachte ad...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Loevesteinstraat 9
3223GJ Hellevoetsluis
€ 825.000 k.k.
€ 4.583/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 180 m²
- Superficie du terrain
- 318 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Spoorbaan 47
3224XP Hellevoetsluis
€ 475.000 k.k.
€ 4.204/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nicolaas Beetsstraat 20
3221TR Hellevoetsluis
€ 395.000 k.k.
€ 3.086/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burgemeester van der Jagtkade 44
3221CB Hellevoetsluis
€ 560.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 55 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Poseidon 29
3225TH Hellevoetsluis
€ 435.000 k.k.
€ 3.884/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Isaäc da Costastraat 8
3221TK Hellevoetsluis
€ 399.500 k.k.
€ 3.302/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 171 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (122)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
122 avis total
Funda
79 commentaires sur Funda
43 commentaires sur Google
-
Boogschutter 3
9Ging allemaal heel soepel en had er zelf weinig omkijken naar. Ik ben zeer tevreden met geleverde werk
-
Sonatestraat 5
9Super fijne communicatie en deskundigheid. Het proces is heel goed verlopen en we hebben een goed gevoel overgehouden aan de aanpak wat geresulteerd heeft in de aankoop van ons nieuwe huis.
-
Wanmolen 69
10De Zeeuw Makelaardij is een zeer professionele makelaar met goede kennis van de lokale markt. Het hele proces is super verlopen met dank aan het hele team van de Zeeuw.
-
Penhoren 16
10Het gehele traject is begeleid door onze makelaar Joost Andrieu. Hij is erg vriendelijk en deskundig, en heeft het gehele proces naar volle tevredenheid geleid. Wij zijn dankbaar dat wij Joost Andrieu van De Zeeuw makelaardij hebben ingeschakeld bij de verkoop van ons huis. Wij raden hem en dit kantoor dan ook van harte aan.
-
Maltaweide 221
10Victor is zeer vakkundig zat er gelijk bovenop ,en hield ons constant op de hoogte en goed advies en papieren snel geregeld
-
Burgemeester van der Jagtkade 16
9Heel goed, korte lijntjes, goed en snel bereikbaar. Veel lokale kennis en denkt mee met de klant en geeft gevraagd en ongevraagd goed advies
-
Vuurdoorn 43
8Goed advies mbt prijsvorming en begeleiding verkoop . Er werd snel gereageerd op mijn vragen tijdens beoordelen biedingen.