Makelaardij Thuis
"Chez soi pour vivre !"
Makelaardij Thuis is een jong en gedegen kantoor in Vlaardingen dat jarenlange ervaring heeft opgedaan in de vastgoedmarkt. Sinds 2008 staat Bernadette Veltman met haar team voor de deur, en sindsdien is het kantoor onmisbaar geworden in de regio. Dagelijks werken zij met plezier aan aankopen, verkoop en taxaties. Het kantoor is gevestigd aan Korte Hoogstraat 33A en staat open voor bezoekers die graag een kop koffie willen drinken. Bijn...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Francijntje de Kadtlaan 136
3136LR Vlaardingen
€ 795.000 k.k.
€ 5.096/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Johan Willem Frisolaan 42
3136BH Vlaardingen
€ 529.000 k.k.
€ 3.977/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 269 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dijklaan 27
3131VB Vlaardingen
€ 289.000 k.k.
€ 3.658/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stadhouderslaan 42
3136BN Vlaardingen
€ 545.000 k.k.
€ 3.562/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 223 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Populierendreef 63
3137CT Vlaardingen
€ 479.000 k.k.
€ 3.685/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boterstraat 37
3134ER Vlaardingen
€ 439.000 k.k.
€ 4.933/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 94 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
87 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Schiedamseweg 123
8Betrokken en vaak updates na bezichtigingen. Fijn contact en behulpzaam. En dachten goed mee en gaven tips
-
Johan Willem Frisolaan 18
9Professionele begeleiding gehad. Is betrokken en zegt wat ze doet en doet wat ze zegt. Heeft zaken goed georganiseerd.
-
Oosthavenplaats 32
10Patrick is een hele prettige makelaar! Hij begeleidde mij ook bij mijn vorige huis. Zo hem zo weer nemen als makelaar.
-
Francijntje de Kadtlaan 3
10De persoonlijke benadering, de kennis over de wijk, elk advies maar vooral het netwerk en presentie. Niet voor niets dat ze keer op keer als beste makelaar uit de regio word gekozen
-
Kasia
2Helaas werden we vanaf het begin niet serieus genomen. De makelaar heeft ons telefoonnummer en e-mailadres gevraagd om ons aanbiedingen te sturen, maar er zijn nu 5 maanden voorbij en hij heeft ons nog steeds niets gestuurd 🤣 …
-
Eendrachtstraat 1
9Fijne makelaar. Alles is soepel verlopen. Fijn telefonisch op de hoogte gehouden wan alle stappen en updates.
-
Insulindestraat 74
9Een fijne makelaar met kennis van zaken. Het hele team zet zich volledig in om een goede verkoop te realiseren. De communicatie verliep goed en daar waar nodig was er veel overleg. Het was ook fijn dat er goed wordt meegedacht bij het oplossen van praktische zaken.
-
Kethelsesluis 9