Aller directement au contenu
Logo de Dekkers Garantiemakelaars

Hazelaarweg 6

7556DP Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 289.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 296.630

Prix d'achat /m²: € 3.107

Galerie de photos

Hazelaarweg 6 Hengelo

Jour d'ouverture

Woensdag 27-05 van 15:30 tot 17:30

Photo 48

Description

Jour d'ouverture

Woensdag 27-05 van 15:30 tot 17:30

Hazelaarweg 6 te Hengelo (O) Unieke kans: transformeer deze karaktervolle, vrijstaande woning op een prettig gelegen kavel tot uw droomhuis! Durft u het aan om deze woning volledig te moderniseren, verbouwen en naar eigen smaak in te richten? Dan is dit hét project waar u naar op zoek bent. Vrijstaand, vol potentie en gelegen op een aantrekkelijke locatie wacht deze woning op uw visie! Deze charmante woning ligt aan de rustige en geliefde Hazelaarweg en werd gebouwd rond 1919. De woning beschikt over een praktische indeling met een royale living, drie slaapkamers en een vrij gelegen patio-achtertuin. De hoge plafonds zorgen voor een extra ruimtelijk en open gevoel in de verschillende vertrekken. Hoewel de woning nog grondige renovatie behoeft, biedt dit een unieke kans: vrijstaand wonen op een toplocatie voor een verrassend betaalbare prijs. Een investering die elke euro waard is! Indeling: Kelder: Via de hal bereikbare ruime kelder met volop bergruimte. Begane grond: Entree/hal met meterkast, vaste trapopgang, woonkamer met houtkachel en toegang tot de achtertuin, keuken met inbouwkeuken, bijkeuken met toegang tot het toilet, inpandige berging. Eerste verdieping: Overloop, badkamer en een drietal slaapkamers. De slaapkamers meten respectievelijk 13, 9 en 9 m². Thans is een slaapkamers in gebruik als inloopkast. Overige bijzonderheden: - kluswoning met enorm veel potentie; - bouwjaar omstreeks 1919; - gebruiksoppervlak wonen 93 m²; - perceel grootte van 200 m²; - gezellige patiotuin, gelegen op het noordoosten met een tweetal zonneschermen (elektrisch bedienbaar); - ruime inpandige berging van afgerond 19 m²; - zij ingang naast de woning; - parkeergelegenheid op eigen grond; - volop authentieke kenmerken aanwezig; - Cv-ketel (Nefit Proline HRC 30/CW5) uit 2020 (eigendom); - het energielabel is een F; - aanvaarding in overleg, doch kan eventueel snel. In de koopovereenkomst zullen de navolgende artikelen worden opgenomen: - as-is-where-is clausule; - asbestclausule; - uitgebreide ouderdomsclausule; - het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente.

Prêt immobilier berekenen

€ 289.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 296.630

2,78%

Annuellement

%

€ 14.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 289.000 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Woensdag 27-05 van 15:30 tot 17:30
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
93 m²
Superficie du terrain
200 m²
Contenu
422 m³
Autre espace intérieur
25 m²
Aire de la cour arrière
42 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1919
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Mansarde dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Nefit Proline HRC 30/CW5 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
23-05-2025
Date de vente
14-07-2025

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7556

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.