- Verkocht
de Ganzeboom 159
7433GE Schalkhaar
€ 469.000 k.k.
€ 3.580/m²
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 5
Bekijk 34 verkochte woningen in Schalkhaar
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Schalkhaar of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Schalkhaar. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 46 woningen in Schalkhaar.
7433GE Schalkhaar
€ 469.000 k.k.
€ 3.580/m²
7433RR Schalkhaar
€ 1.050.000 k.k.
€ 5.965/m²
7433SZ Schalkhaar
€ 725.000 k.k.
€ 4.677/m²
7433ME Schalkhaar
€ 775.000 k.k.
€ 4.166/m²
7433CA Schalkhaar
€ 775.000 k.k.
€ 4.100/m²
7433DD Schalkhaar
€ 549.000 k.k.
€ 3.921/m²
7433EC Schalkhaar
€ 575.000 k.k.
€ 3.758/m²
7433EM Schalkhaar
€ 400.000 k.k.
€ 3.361/m²
7433DH Schalkhaar
€ 625.000 k.k.
€ 4.166/m²
7433DA Schalkhaar
€ 525.000 k.k.
€ 4.565/m²
7433EZ Schalkhaar
€ 725.000 k.k.
€ 4.647/m²
7433RD Schalkhaar
€ 1.250.000 k.k.
€ 6.009/m²
7433PL Schalkhaar
€ 795.000 k.k.
€ 5.196/m²
7433SZ Schalkhaar
€ 725.000 k.k.
€ 4.965/m²
7433BN Schalkhaar
€ 675.000 k.k.
€ 5.152/m²
7433CL Schalkhaar
€ 595.000 k.k.
€ 4.190/m²
7433PR Schalkhaar
€ 350.000 k.k.
€ 3.211/m²
7433DH Schalkhaar
€ 549.000 k.k.
€ 3.921/m²
7433MA Schalkhaar
€ 395.000 k.k.
€ 5.563/m²
7433DA Schalkhaar
Prijs op aanvraag
7433DB Schalkhaar
€ 475.000 k.k.
€ 4.523/m²
7433BK Schalkhaar
€ 350.000 k.k.
€ 3.804/m²
7433CL Schalkhaar
€ 535.000 k.k.
€ 3.590/m²
7433RB Schalkhaar
€ 795.000 k.k.
€ 4.704/m²
7433GC Schalkhaar
€ 400.000 k.k.
€ 3.603/m²
7433PA Schalkhaar
€ 750.000 k.k.
€ 3.260/m²
7433AA Schalkhaar
€ 595.000 k.k.
€ 5.173/m²
7433ME Schalkhaar
€ 795.000 k.k.
€ 3.565/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Schalkhaar.
Zelf je woning verkopen in Schalkhaar? Vergelijk verkoopmakelaars in Schalkhaar of bekijk de beste verkoopmakelaars in Schalkhaar als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Schalkhaar.
De kosten van een makelaar in Schalkhaar verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Schalkhaar om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 34 verkochte woningen in Schalkhaar binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Schalkhaar geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Schalkhaar om de markt beter te duiden.