- Verkocht
Ruynemanstraat 58
5012JH Tilburg
€ 345.000 k.k.
€ 2.574/m²
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 1.950 verkochte woningen in Tilburg
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Tilburg of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Tilburg. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 2.911 woningen in Tilburg.
5012JH Tilburg
€ 345.000 k.k.
€ 2.574/m²
5046DP Tilburg
€ 325.000 k.k.
€ 6.372/m²
5043AB Tilburg
€ 364.000 k.k.
€ 3.714/m²
5042ES Tilburg
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
5021DP Tilburg
€ 315.000 k.k.
€ 3.028/m²
5021VL Tilburg
€ 349.000 k.k.
€ 4.417/m²
5022GS Tilburg
€ 307.500 k.k.
€ 3.704/m²
5014MN Tilburg
€ 350.000 k.k.
€ 3.723/m²
5046NB Tilburg
€ 375.000 k.k.
€ 2.777/m²
5018CP Tilburg
€ 595.000 k.k.
€ 4.407/m²
5035GP Tilburg
€ 435.000 k.k.
€ 3.346/m²
5011EN Tilburg
€ 375.000 k.k.
€ 3.472/m²
5045DP Tilburg
€ 579.000 k.k.
€ 3.487/m²
5044SP Tilburg
€ 499.500 k.k.
€ 4.668/m²
5044NH Tilburg
€ 525.000 k.k.
€ 3.645/m²
5018EK Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 3.400/m²
5022AE Tilburg
€ 350.000 k.k.
€ 4.375/m²
5046NC Tilburg
€ 325.000 k.k.
€ 5.241/m²
5014HP Tilburg
€ 269.500 k.k.
€ 6.573/m²
5046GK Tilburg
€ 469.000 k.k.
€ 4.078/m²
5041MA Tilburg
€ 469.000 k.k.
€ 4.383/m²
5049CJ Tilburg
€ 335.000 k.k.
€ 3.563/m²
5046LH Tilburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.467/m²
5014LT Tilburg
€ 250.000 k.k.
€ 4.807/m²
5014LZ Tilburg
€ 300.000 k.k.
€ 3.092/m²
5043LE Tilburg
€ 825.000 k.k.
€ 4.824/m²
5038AJ Tilburg
€ 285.000 k.k.
€ 4.071/m²
5011BD Tilburg
€ 300.000 k.k.
€ 2.189/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 86 makelaars in Tilburg.
Recent verkocht in Tilburg? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Tilburg, vergelijk verkoopmakelaars in Tilburg of bekijk de beste verkoopmakelaars in Tilburg voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.