- Verkocht
Jagersboschlaan 6
5262LS Vught
€ 710.000
€ 5.378/m²
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 259 verkochte woningen in Vught
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Vught of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Vught. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 361 woningen in Vught.
5262LS Vught
€ 710.000
€ 5.378/m²
5263BS Vught
€ 699.000 k.k.
€ 4.787/m²
5262LS Vught
€ 657.500
€ 5.260/m²
5262LS Vught
€ 647.500
€ 5.180/m²
5261EZ Vught
€ 549.000 k.k.
€ 3.950/m²
5262BC Vught
€ 609.000 k.k.
€ 5.250/m²
5262KB Vught
€ 1.125.000 k.k.
€ 5.184/m²
5262EP Vught
€ 469.500 k.k.
€ 4.514/m²
5262BL Vught
€ 699.000 k.k.
€ 5.376/m²
5261XE Vught
€ 599.500 k.k.
€ 4.913/m²
5263AJ Vught
€ 475.000 k.k.
€ 4.611/m²
5262TH Vught
€ 465.000 k.k.
€ 4.650/m²
5261WD Vught
€ 695.000 k.k.
€ 5.186/m²
5262RL Vught
€ 469.000 k.k.
€ 2.931/m²
5262SM Vught
€ 469.000 k.k.
€ 4.150/m²
5262TX Vught
Prijs op aanvraag
5263AZ Vught
€ 775.000 k.k.
€ 6.300/m²
5261XC Vught
€ 525.000 k.k.
€ 7.291/m²
5262PS Vught
€ 775.000 k.k.
€ 5.420/m²
5262CX Vught
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
5261AH Vught
€ 565.000 k.k.
€ 5.280/m²
5262BD Vught
€ 675.000 k.k.
€ 5.973/m²
5262AJ Vught
€ 1.559.000 k.k.
€ 6.495/m²
5262XH Vught
€ 550.000 k.k.
€ 4.910/m²
5262LC Vught
€ 375.000 k.k.
€ 5.952/m²
5262ED Vught
€ 425.000 k.k.
€ 3.455/m²
5262TH Vught
€ 569.500 k.k.
€ 4.281/m²
5263GT Vught
€ 1.445.000 k.k.
€ 5.473/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 93 makelaars in Vught.
Recent verkocht in Vught? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Vught, vergelijk verkoopmakelaars in Vught of bekijk de beste verkoopmakelaars in Vught voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Vught.
De kosten van een makelaar in Vught verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Vught kun je 93 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Vught om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 259 verkochte woningen in Vught binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.