Visch en van Zeggelaar staat voor gediplomeerde, gecertificeerde en ervarende makelaars die jou begeleiden bij elke stap van het vastgoedproces. Of je nu een woning koopt, verkoopt of verhuurt, wij nemen ons werk serieus en staan voor je klaar met persoonlijk advies. Onze specialisten zijn op de hoogte van lokale trends, juridische kwesties en financiële aspecten. Wij helpen je bij het realiseren van jouw wensen, zowel op het gebied van...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Dusartstraat 49 3
1072HN Amsterdam
€ 475.000 k.k.
€ 9.896/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 48 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Stadhouderskade 120 H
1073BA Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 7.897/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vondelstraat 29 H
1054GJ Amsterdam
€ 1.000.000 k.k.
€ 10.870/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Westlandgracht 251 1
1059TS Amsterdam
€ 800.000 k.k.
€ 9.195/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Leusdenhof 221
1108DJ Amsterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.906/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Van Hogendorpstraat 157 1
1051BN Amsterdam
€ 435.000 k.k.
€ 8.700/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 50 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (68)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
68 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
42 Bewertungen bei Google
-
Maartje Bouwens
10Samen met Visch & van Zeggelaar, en in het bijzonder Stanley en Bob, een verkooptraject doorlopen en ben daar erg positief over. Het hele proces verliep snel en soepel, waardoor de verkoop zonder onnodige stress kon plaatsvinden. Wat ik vooral waardeerde, is de uitgebreide ondersteuning gedurende het hele traject. Ik voelde me echt ontzorgd; er werd goed meegedacht en alles werd duidelijk uitgelegd. Ze zijn erg goed bereikbaar en reageren ze snel via verschillende communicatiekanalen. Dat gaf veel vertrouwen en maakte de samenwerking prettig en efficiënt. Kortom: een professionele en betrokken partij die het verkoopproces uitstekend begeleidt. Zeker een aanrader!
-
marco schutter
2 -
Mike Strang
10Het hele proces was vlekkeloos. Het is een erg professioneel kantoor, dat snel kan acteren, volledig ontzorgend is en zich aan alle afspraken houdt. Daarnaast was Bob ook kundig en leuk als persoon!
-
Graaf Florisstraat 25 2
9Super fijne makelaar - aanrader! Goed bereikbaar, deskundig en klantvriendelijk. Goed gericht op de zoektocht en oog voor details.
-
Swammerdamstraat 59 1
10Bob is de beste aankoopmakelaar! Fijne hulp, altijd goed bereikbaar en stond ons ook te woord als we het even moeilijk hadden. Kantoor is ook altijd vriendelijk en bereikbaar. We zijn blij met onze keuze om bij dit kantoor te gaan. Zonder Bob hadden we geen huis gehad.