Visch en van Zeggelaar representa expertos certificados y experimentados en inmobiliaria que te guiarán en cada paso del proceso inmobiliario. Ya sea que estés comprando, vendiendo o alquilando una vivienda, nos tomamos nuestro trabajo en serio y estamos preparados para ofrecerte asesoramiento personalizado. Nuestros especialistas están al tanto de las tendencias locales, cuestiones legales y aspectos financieros. Te ayudamos a material...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dusartstraat 49 3
1072HN Amsterdam
€ 475.000 k.k.
€ 9.896/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Stadhouderskade 120 H
1073BA Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 7.897/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vondelstraat 29 H
1054GJ Amsterdam
€ 1.000.000 k.k.
€ 10.870/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Westlandgracht 251 1
1059TS Amsterdam
€ 800.000 k.k.
€ 9.195/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Leusdenhof 221
1108DJ Amsterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.906/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Van Hogendorpstraat 157 1
1051BN Amsterdam
€ 435.000 k.k.
€ 8.700/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (68)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
68 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
42 reseñas en Google
-
Maartje Bouwens
10Samen met Visch & van Zeggelaar, en in het bijzonder Stanley en Bob, een verkooptraject doorlopen en ben daar erg positief over. Het hele proces verliep snel en soepel, waardoor de verkoop zonder onnodige stress kon plaatsvinden. Wat ik vooral waardeerde, is de uitgebreide ondersteuning gedurende het hele traject. Ik voelde me echt ontzorgd; er werd goed meegedacht en alles werd duidelijk uitgelegd. Ze zijn erg goed bereikbaar en reageren ze snel via verschillende communicatiekanalen. Dat gaf veel vertrouwen en maakte de samenwerking prettig en efficiënt. Kortom: een professionele en betrokken partij die het verkoopproces uitstekend begeleidt. Zeker een aanrader!
-
marco schutter
2 -
Mike Strang
10Het hele proces was vlekkeloos. Het is een erg professioneel kantoor, dat snel kan acteren, volledig ontzorgend is en zich aan alle afspraken houdt. Daarnaast was Bob ook kundig en leuk als persoon!
-
Graaf Florisstraat 25 2
9Super fijne makelaar - aanrader! Goed bereikbaar, deskundig en klantvriendelijk. Goed gericht op de zoektocht en oog voor details.
-
Swammerdamstraat 59 1
10Bob is de beste aankoopmakelaar! Fijne hulp, altijd goed bereikbaar en stond ons ook te woord als we het even moeilijk hadden. Kantoor is ook altijd vriendelijk en bereikbaar. We zijn blij met onze keuze om bij dit kantoor te gaan. Zonder Bob hadden we geen huis gehad.