Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne
"Zuhause in Twente!"
Bij Snelder Zijlstra Makelaars doen we zaken met mensen. Mensen die er trots op zijn om u een oplossing te bieden waarvan u kunt genieten. Mensen die uw belangen boven alles stellen en met veel enthousiasme proberen u een thuis te geven. Wij kijken niet alleen naar uw huis, maar ook naar de persoonlijke verhalen die erachter zitten. Met passie voor de Twentse woningmarkt en jarenlange ervaring zorgen wij ervoor dat uw woning succesvol w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Jasmijnstraat 69
7601TR Almelo
€ 315.000 k.k.
€ 3.058/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Laan van Indië 75
7602DA Almelo
€ 419.000 k.k.
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Fuut 10
7609BW Almelo
€ 249.000 k.k.
€ 2.594/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- 161 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hendrick de Keyserstraat 25
7606TS Almelo
€ 249.000 k.k.
€ 3.037/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- 157 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Coendersstraat 5
7622XX Borne
€ 299.000 k.k.
€ 2.821/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Bremstraat 7
7601TZ Almelo
€ 289.000 k.k.
€ 3.247/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 103 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (100)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
100 Bewertungen insgesamt
Funda
22 Bewertungen auf Funda
78 Bewertungen bei Google
-
De Jachtvalk 124
7Onze verwachting was dat het huis wel (iets) boven de vraagprijs verkocht zou worden, dat is helaas niet gelukt. De voorspelde termijn (2 maanden) is wel gehaald. De communicatie verliep niet helemaal vlekkeloos, de fotograaf stond onverwachts op de stoep en was boos op ons. Verder heel tevreden.
-
Ds. de Geusstraat 17
10Het contact was zeer prettig en fijn. Als je nog een makelaar zoekt dan is dit de juiste. Open en eerlijk en denkt met je mee. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Biljoen 56
9Vriendelijk in de omgang. Meedenkend en heldere communicatie. Jarenlange ervaring in deze branche (ca. 25 jaar); goede kennis van de markt. Erg geholpen met de strategie verkoop van mijn huis.
-
Aldengoor 23
9Geen opmerkingen hebben zich netjes aan hun afspraken gehouden en een goede inschatting van de verkoopprijs gemaakt en binnen twee weken verkocht
-
Asterstraat 28
9Übersetzt durch KIVon Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne wurde mein Haus in Almelo verkauft. Eine begeisterte Maklerin hat mir detaillierte Erklärungen gegeben, wie der Prozess von A bis Z abläuft. Eine Maklerin, die weiß, wovon sie spricht. Ich habe die Zusammenarbeit als sehr angenehm empfunden und kann Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne auf jeden Fall empfehlen!
-
Wilhelminastraat 4
9Übersetzt durch KIEs ist alles sehr schnell geregelt worden. Freundliche Menschen allemaal. Klare Erklärungen überall. Weiterhin gewöhnliche Menschen ohne Aufheben.