Bato Makelaars en Woningadviseurs
"Ein gutes Gefühl"
Bato Makelaars en Woningadviseurs staat voor persoonlijk advies, betrokkenheid en een moderne aanpak. In de regio Oss-'s-Hertogenbosch helpen we je graag bij het kopen of verkopen van een woning. Met passie voor ons vak en een open, vrolijke houding zorgen we ervoor dat je voelde hoeveel we om je geven. Onze kennis is altijd op de hoogte, dankzij jaarlijks onderwijs en een gedegen opleiding. Hans Peels en Angelique de Haas, beiden gereg...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Lithse Dijk 50
5397ED Lith
€ 1.295.000 k.k.
€ 3.997/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 324 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1204 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Zevenbergseweg 40
5351PJ Berghem
€ 700.000 k.k.
€ 4.636/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 668 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Den Bogert 43
5394AW Oijen
€ 635.000 k.k.
€ 3.098/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 205 m²
- Fläche des Grundstücks
- 550 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hofstraat 19
5341TZ Oss
€ 499.000 k.k.
€ 3.514/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 252 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Meerval 49
5345DB Oss
€ 409.000 k.k.
€ 4.090/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Harnas 43
5346WR Oss
€ 519.000 k.k.
€ 3.460/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 224 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (87)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
87 Bewertungen insgesamt
Funda
50 Bewertungen auf Funda
37 Bewertungen bei Google
-
Jordi de Oude
10Zowel tijdens de aankoop (als verkopende makelaar) en bij de verkoop van mijn eigen woning ben ik begeleid door Hans en Debbie. Vakkundige mensen, die altijd paraat staan en goede begeleiding leveren. Ik ben ontzorgd van begin tot eind. Hans, Debbie: nogmaals dank!
-
Donauring 83
10Fijne en rustige makelaar. Geeft ruimte voor eigen keuzes en invulling. Pakt door op mogelijkheden en denkt mee, geeft passende adviezen
-
Van Limburg Stirumstraat 3
10Wij kijken met enorm veel tevredenheid terug op de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment viel de prettige en toegankelijke manier van communiceren op. Er wordt echt geluisterd, meegedacht en gehandeld met oog voor de menselijke maat. De deskundigheid is duidelijk merkbaar in elke stap van het proces. Adviezen zijn goed onderbouwd, transparant en getuigen van ruime kennis van de markt. Wat deze makelaar daarnaast onderscheidt, is de bereidheid om net dat…
-
Klaphekkenstraat 7 G
9Prima. Afspraken werden altijd nagekomen. Contact verliep altijd soepel. Bato komt betrouwbaar en deskundig over.
-
Reigerstraat 3
10Het contact met BATO is altijd fijn. Ze zijn goed bereikbaar en nemen ook echt de tijd voor je. We zijn goed geholpen gedurende het hele proces.
-
Middelveld 24
9Übersetzt durch KIEs war unglaublich schön, mit Bato zusammenzuarbeiten. Sie waren sehr gut erreichbar und haben alles daran gesetzt, um sicherzustellen, dass unsere Wohnung verkauft wurde, mit mehreren offenen Wohnungen und ausreichend Aufmerksamkeit in den Medien.