leuk! makelaars
"Topmakelaar des Jahres in unserer Region"
Bei leuk! Makelaars denken wir, dass das Kaufen, Verkaufen und Finanzieren eines Hauses etwas sein sollte, an dem man Freude hat. Ob es nun um Ihre erste Wohnung, eine Familienwohnung oder Hypothekenberatung geht: Wir nehmen die Zeit, um zuzuhören und zu verstehen, was für Sie wichtig ist. Im Jahr 2025 wurden wir von Funda zur Topmakelaar des Jahres in unserer Region gekürt, was wir als Beweis für unsere Arbeit betrachten. Wir möchten,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Koningin Wilhelminalaan 4 018
4205ET Gorinchem
€ 267.500 k.k.
€ 6.688/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 40 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Wieldraaierstraat 27
4204EW Gorinchem
€ 285.000 k.k.
€ 3.958/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Smedenweg 43
4204SM Gorinchem
€ 285.000 k.k.
€ 3.904/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Lunet 12
4214GA Vuren
€ 670.000 k.k.
€ 3.681/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 182 m²
- Fläche des Grundstücks
- 451 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Woelse Donk 5
4207XC Gorinchem
€ 825.000 k.k.
€ 5.222/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 385 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Dalem Donk 46
4207XG Gorinchem
€ 825.000 k.k.
€ 4.825/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 171 m²
- Fläche des Grundstücks
- 320 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (313)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
313 Bewertungen insgesamt
Funda
179 Bewertungen auf Funda
134 Bewertungen bei Google
-
Westwagenstraat 14 c
10Het team van Leuk! heeft ons zeer goed begeleid in de verkoop. Behalve professioneel was het ook Leuk! We hebben meerdere keren met Leuk! zaken gedaan. En wij willen vooral Femke (met naam en toenaam) bedanken. Humor en professioneel blijven kan echt. Ze is grappig, leuk! en geeft Leuk! zeker een leuke boost. Andere willen we ook graag bedanken voor hun vriendelijkheid, bevlogenheid en behulpzaamheid. Dankjulliewel! Het was Leuk!
-
Wantschipperstraat 9
10Alle communicatie verliep vlekkeloos. Ze werken in een enthousiast team dat met je meedenkt! Alles is naar tevredenheid afgerond. Kortom: zeer tevreden over LEUK! Makelaars
-
Kerksteeg 28 b
10Het contact verliep Prima zouden iets beter kunnen communiceren. Ik heb dit ook aangegeven bij de makelaar Ik zou deze makelaar zeker aanraden.
-
Dokter van Stratenweg 740
10heel goed verlopen aardige mensen heel blij mee. bij tegenslagen heel goede begeleiding zou het iedereen aanbevelen.
-
Wilgenroosje 12
10Meerdere makelaars uitgenodigd, maar Leuk! weet je huis echt op waarde te schatten en weten hoe je jouw gevoel en de pluspunten van je huis en omgeving over te brengen. Ze denken vanuit mogelijkheden en van deze tijd. Zeer behulpzame, meedenkende medewerkers die alle zorg uit handen nemen. Van elke stap word je op de hoogte gehouden en geen vraag is te veel. Geen stress gehad, alleen maar echt leuk!