Peter van den Top makelaars
Peter van den Top makelaars is uw betrouwbare partner in vastgoed in Veenendaal en de omgeving. Met jarenlange ervaring staat ons team voor u klaar bij verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Wij zijn er voor u, van de eerste stap tot het laatste handje, met persoonlijke aandacht en professionele begeleiding. Onze dienstverlening is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en resultaat. Wij hanteren een duidelijke werkwijze: we...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Cavansalaan 19
3903XC Veenendaal
€ 449.500 k.k.
€ 4.281/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hortensia 8
3904LW Veenendaal
€ 292.500 k.k.
€ 6.500/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 45 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Spoorlaan 33
3903XS Veenendaal
€ 398.500 k.k.
€ 5.109/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Buurtlaan west 52
3905JS Veenendaal
€ 639.500 k.k.
€ 5.419/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 257 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Egelhof 20
6741VC Lunteren
€ 489.500 k.k.
€ 4.995/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 126 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Eekwal 8
3904DL Veenendaal
€ 1.495.000 k.k.
€ 5.558/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 269 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1000 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (61)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
61 Bewertungen insgesamt
Funda
46 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Yunus Cildir
10De verkoop van onze woning verliep ontzettend soepel en professioneel. We werden goed begeleid en alles werd duidelijk uitgelegd gedurende het hele proces. Bedankt voor de verkoop van onze woning :)
-
Mr. Gerbrandypark 46
10Peter en zijn Team hebben goed werk verricht. Van begin tot het eind. Dank voor de begeleiding en organisatie.
-
Emmerschans 70
10Wij hebben de begeleiding als zeer professioneel ervaren, van het eerste contact tot en met de afronding. De communicatie was helder en prettig, en de samenwerking met de collega’s van Peter verliep uitstekend.
-
Gaby Bos
10Wij zijn ontzettend goed en helder begeleid door Peter van den Top en Laura tijdens het verkoopproces van ons eerste huis. Zij namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen en gaven ons veel vertrouwen gedurende het hele traject. We werden altijd goed op de hoogte gehouden en kregen steeds eerlijk en deskundig advies, wat voor veel rust zorgde. Ook Anouk verdient een groot compliment: zij was altijd ontzettend vriendelijk, behulpzaam en goed bereikbaar. Dankzij dit fijne team hebben wij het hele proces als heel prettig ervaren. Nogmaals bedankt voor alles toppers!