Peter van den Top makelaars
Peter van den Top makelaars is uw betrouwbare partner in vastgoed in Veenendaal en de omgeving. Met jarenlange ervaring staat ons team voor u klaar bij verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Wij zijn er voor u, van de eerste stap tot het laatste handje, met persoonlijke aandacht en professionele begeleiding. Onze dienstverlening is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en resultaat. Wij hanteren een duidelijke werkwijze: we...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Cavansalaan 19
3903XC Veenendaal
€ 449.500 k.k.
€ 4.281/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hortensia 8
3904LW Veenendaal
€ 292.500 k.k.
€ 6.500/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 45 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Spoorlaan 33
3903XS Veenendaal
€ 398.500 k.k.
€ 5.109/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Buurtlaan west 52
3905JS Veenendaal
€ 639.500 k.k.
€ 5.419/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 257 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Egelhof 20
6741VC Lunteren
€ 489.500 k.k.
€ 4.995/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Eekwal 8
3904DL Veenendaal
€ 1.495.000 k.k.
€ 5.558/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 269 m²
- Área del lote
- 1000 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (61)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
61 reseñas total
Funda
46 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Yunus Cildir
10De verkoop van onze woning verliep ontzettend soepel en professioneel. We werden goed begeleid en alles werd duidelijk uitgelegd gedurende het hele proces. Bedankt voor de verkoop van onze woning :)
-
Mr. Gerbrandypark 46
10Peter en zijn Team hebben goed werk verricht. Van begin tot het eind. Dank voor de begeleiding en organisatie.
-
Emmerschans 70
10Wij hebben de begeleiding als zeer professioneel ervaren, van het eerste contact tot en met de afronding. De communicatie was helder en prettig, en de samenwerking met de collega’s van Peter verliep uitstekend.
-
Gaby Bos
10Wij zijn ontzettend goed en helder begeleid door Peter van den Top en Laura tijdens het verkoopproces van ons eerste huis. Zij namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen en gaven ons veel vertrouwen gedurende het hele traject. We werden altijd goed op de hoogte gehouden en kregen steeds eerlijk en deskundig advies, wat voor veel rust zorgde. Ook Anouk verdient een groot compliment: zij was altijd ontzettend vriendelijk, behulpzaam en goed bereikbaar. Dankzij dit fijne team hebben wij het hele proces als heel prettig ervaren. Nogmaals bedankt voor alles toppers!