ViaOns Makelaardij
"Fachkundig & flexibel Büro, Service steht im Vordergrund"
ViaOns Makelaardij staat voor een persoonlijke en deskundige aanpak op het gebied van onroerend goed. Of u nu een woning wilt verkopen, kopen of taxeren, wij staan voor u klaar met professionele begeleiding. Onze ervaring en kennis zorgen voor een soepele verkoop of aankoop, waarbij we samen met u de beste oplossing vinden. Wij bieden zowel een lage courtage als full-service, afhankelijk van uw voorkeur en behoeften. Bij ViaOns leggen w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Dostalstraat 20
4614VR Bergen op Zoom
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 395 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hoogstraat 36
4611MV Bergen op Zoom
€ 459.000 k.k.
€ 3.923/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Noordzijde Haven 8
4611GS Bergen op Zoom
€ 619.000 k.k.
€ 3.707/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 167 m²
- Fläche des Grundstücks
- 65 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Pastoor van Akenstraat 90
4703BD Roosendaal
€ 240.000 k.k.
€ 3.810/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Zandstraat 195
4614CE Bergen op Zoom
€ 525.000 k.k.
€ 3.750/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 195 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Leeuwstraat 12
4661KR Halsteren
€ 319.999 k.k.
€ 3.200/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (73)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
73 Bewertungen insgesamt
Funda
47 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Haltestraat 32
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze ervaring met ViaOns Makelaardij. Vanaf het eerste contact voelden we ons serieus genomen en goed begeleid tijdens het hele verkoop proces van ons huis. Eric en Caroline hebben ons fantastisch geholpen! Ze zijn professioneel, betrokken, goed bereikbaar en denken echt met je mee. Dankzij hun kennis, duidelijke communicatie en persoonlijke aanpak verliep alles soepel en zonder stress. Geen vraag was te veel en we kregen altijd snel en eerlijk…
-
Borgvlietsedreef 19 a
9De makelaar, heeft een duidelijke eerlijke visie over het te doorlopen verkoopproces, waarbij hun kennis van de markt mij heeft geholpen.
-
S Pinti
2Èèn ster is meer als voldoende
-
Omloop 53
9Wij vonden de makelaar erg vriendelijk en behulpzaam. Niets was teveel. Zeer tevreden. Uitleg was in begrijpelijke taal.
-
Klaverstraat 9
10Echt hele fijne makelaar. Het is een man en zijn vrouw dus geen groot kantoor en alles is persoonlijk.
-
Minderbroederstraat 3 a
9Prettig contact, prettig mens. Eerlijk, duidelijk en behulpzaam. Neemt initiatief op een leuke manier. Denkt mee, dringt niets op.
-
Dhr. Herman Wolswijk
9Ik ben op een prettige manier door Eric begeleid bij het verkopen van mijn huis. Ook caroline vanuit kantoor beantwoordde mijn vragen snel en adequaat.